Mūsējie ārzemēs 15.02.2021 18:13

Uvim Strazdiņam trīs vārti “Lovosice” uzvarā pret pastarīti Malomērices “Brno”

149848968_3807077946015650_7218651429267843443_o

Čehijas augstākajā handbola līgā “Strabag Rail Extraliga” savu 10. uzvaru izcīnījusi Latvijas handbola izlases spēlētāja Uvja Strazdiņa pārstāvētā handbola komanda “Lovosice”, kas savās mājās ar rezultātu 39:23 pārspēja šī brīža pēdējās vietas komandu Malomērices “Brno”.

Jau no spēles sākuma bija redzams, ka izteikts pārsvars ir “Lovosice” komandai. Līdz puslaika beigām mājinieki bija sasnieguši astoņu vārtu pārsvaru, un pārtraukumā rezultāts uz tablo bija 21:13.

Arī otrajā spēles daļā situācija laukumā nemainījās, un “Lovosice” turpināja palielināt iegūto pārsvaru, kopumā spēli noslēdzot ar pārliecinošu uzvaru 39:23.

Latvijas izlases handbolists Uvis Strazdiņš šajā spēlē guva trīs vārtus. Rezultatīvākais spēlētājs “Lovosice” komandā bija Jiri Motls (Jiří Motl), kas guva septiņus vārtus. Savukārt “Brno” rindās rezultatīvākais ar sešiem vārtiem bija Lukas Koubeks (Lukáš Koubek).

“Lovosice” pēc šīs spēles turpina ieņemt ceturto vietu Čehijas augstākās handbola līgas turnīra tabulā.  Pēc aizvadītām 18 spēlēm kopumā komanda izcīnījusi 22 punktus, 10 mačos gūstot uzvaru, divas reizes spēlējot neizšķirti, kā arī sešas rezies piedzīvojot zaudējumu. Lai gan “Lovosice” ir vienāds punktu skaits ar Prāgas “Dukla”, tomēr Prāgas komandai līdz šim bijis par divām spēlēm mazāk.

Nākamo spēli Uvja Strazdiņa pārstāvētā “Lovosice” aizvadīs 20. februārī, kad izbraukumā dosies pie šī brīža sestās vietas komandas “HBC Ronal Jičín”.