“Tenax Dobele” SynotTip Virslīgā turpina ar sesto uzvaru

Šovakar SynotTip handbola Virslīgā sesto uzvaru tikpat spēlēs izcīnīja “Tenax Dobele” komanda, kas viesos rezultatīvā spēlē ar rezultātu 36:27 pieveica Ludzas “Latgols” handbolistus. “Tenax” tādējādi turnīra tabulā noķēra “Celtnieks Rīga” komandu.

“Tenax Dobele” šo spēli iesāka vairāk nekā pārliecinoši abos laukuma galos, veicot piecu vārtu izrāvienu – 5:0. “Latgols” atbildēja ar saviem trīs vārtiem pēc kārtas, pie tam arī turpinājumā darbojās veiksmīgāk nekā pretinieki, un 20. minūtē rezultāta tablo vēstīja neizšķirtu rezultātu 11:11.

Turpinājumā pa vārtiem guva Māris Veršakovs un Elvijs Lazda, un “Tenax Dobele” atkal bija divu vārtu pārsvars – 13:11. Puslaika noslēdzošā daļa aizritēja diezgan līdzīgā cīņā, un “Tenax Dobele” spēles pirmo puslaiku noslēdza ar plus divi – 17:15.

Pēc puslaika pārtraukuma “Latgols” vairākas reizes pietuvojās līdz vienu vārtu deficītam, taču tad atkal piedzīvoja nelielu kritumu, un “Tenax” aizbēga nedaudz tālāk – 25:21. Pēc šāda pavērsiena ludzānieši vairs tā pa īstam atgūties nespēja, un noslēgumā valsts čempione svinēja pārliecinošu uzvaru ar 36:27.

“Tenax Dobele” sastāvā šajā mačā rezultatīvākais spēlētājs ar septiņiem vārtu guvumiem bija Egils Politers, savukārt pa sešiem vārtiem pievienoja Emīls Kurzemnieks, Oskars Arājs un Māris Veršakovs. “Latgols” sastāvā šajā mačā labākais ar desmit vārtu guvumiem bija Endijs Kušners.