SynotTip Virslīgā “Latgols” sagrauj Jūrmalu

Šovakar SynotTip handbola Virslīgas turnīrā graujošu uzvaru izcīnīja Ludzas “Latgols”, kas savu skatītāju priekšā ar 18 vārtu handikapu apspēlēja vienu no čempionāta turnīra tabulas apakšdaļas komandām “Jūrmalas Sports” – 41:23.

Mača pirmās astoņas minūtes “Jūrmalas sports” vēl spēja turēties līdzi, bet tad pirmo trīs vārtu izrāvienu šajā spēlē veica “Latgols” – 7:4. Tieši spēle aizsardzībā Jūrmalas komandai bija galvenais klupšanas akmens, kā rezultātā 21. minūtes ievadā mājiniekiem uz tablo bija jau plus septiņi – 13:6. Puslaika izskaņā viesi tika nedaudz tuvāk, saglabājot vismaz nelielu intrigu pirms spēles otrās daļas – 17:12.

Pēc pārtraukuma “Latgols” diezgan ātri izdzēsa jebkādu intrigu šajā mačā. Puslaika vidusdaļā ludzānieši veica iespaidīgu astoņu vārtu izrāvienu, sasniedzot drošu 14 vārtu pārsvaru – 32:18. Diezgan loģiski, ka pēc šāda pavērsiena “Jūrmalas sports” vairs atgūties nespēja un atlikušajā spēles daļā bija jānoskaidro tikai galarezultāts. “Latgols” turpināja spēlēt rezultatīvi un noslēgumā svinēja graujošu uzvaru ar 41:23.

Ludzas un visas Latvijas handbola talants Endijs Kušners šajā mačā bija rezultatīvākais spēlētājs ar desmit gūtiem vārtiem. Septiņus vārtus šajā mačā guva Romans Borodkins, bet piecus pievienoja Edgars Rancāns. “Jūrmalas sports” sastāvā ar astoņiem vārtiem izcēlās Jānis Gramsts, kurš realizēja arī visus trīs septiņu metru soda metienus, savukārt Ričards Jablonskis spēli noslēdza ar sešiem vārtu guvumiem.