SynotTip handbola virslīga 17.03.2022 09:30

SynotTip handbola virslīgā uzvaras MSĢ un Dobele/Tērvete

7

Vakar vakarā tika aizvadītas divas vēlas SynotTip handbola virslīgas spēlēs, kurās uzvaras izcīnīja MSĢ un ZRHK Dobele/Tērvete handbolisti, pārspējot attiecīgi Jūrmalas Sports un RPI-S komandas.

• ZRHK Dobele/Tērvete – RPI-S       38:28 (17:12)

Spēles sākumā RPI-S komandas handbolistiem izdevās iegūt nelielu pārsvaru – 5:3, tomēr jau pēc pāris minūtēm ZRHK Tērvete/Dobele handbolisti ne tikai panāca neizšķirtu, bet arī izvirzījās vadībā – 6:5. Pēc tam sekoja vēl pāris neizšķirti un vadības maiņas, bet pirmā puslaika pēdējās desmit minūtes Tērvete/Dobeles jaunie handbolisti veica izrāvienu – 7:2 un atpūtā devās esot vadībā ar piecu vārtu pārsvaru – 17:12. Otrā puslaika pirmajās desmit minūtēs pēc Kārļa Krūmiņa un diviem Ričarda Juzupa precīziem raidījumiem pretinieku vārtos, dobelnieku pārsvars jau 25:17.  Turpinājumā RPI-S handbolistiem izdevās gūt četrus bez atbildes vārtus un rezultāta starpību nedaudz samazināt – 21:25. Ar to gan nebija pietiekami un līdz pat spēles beigām, mājinieki savu pārsvaru palielināja, svinot pārliecinošu uzvaru ar rezultātu – 38:28. ZRHK Dobele/Tērvete sastāvā 12 vārti Ričardam Juzupam, bet RPI-S komandā ar septiņiem vārtu guvumiem izcēlās Ivars Dumarāns.

ZRHK Dobele/Tērvete – Juzups 12, Elferts 5, Pavļenko 3, Gavars 2, Rozenfelds 2, Laimīte 2, Gauračs 2, Plūme 2, Krūmiņš 1, Turiks 1
RPI-S – Dumarāns 7, Akimovs 5, Strazds 5, Eikens 1, Čačs 1, Mazarenko 1, Vilsons 1

• MSĢ – Jūrmalas Sports       32:30 (15:17)

Līdzīgāka spēle norisinājās Murjāņos, kur MSĢ handbolisti uzņēma Jūrmalas Sports komandu. Pirmā puslaika pirmā daļa noritēja Jūrmalas Sports zīmē – jūrmalniekiem esot minimālā vadībā teju visu pirmo puslaiku. Vienīgā reize, kad MSĢ handbolisti pārņem vadību, bija pēc spēlētām 17 minūtēm – 10:9. Lielākais pārsvars, kuru Jūrmalas Sports komandai izdevās panākt bija plus četri – 17:13, trīs minūtes līdz pirmā puslaika beigām. Līdz pārtraukuma MSĢ izdevās rezultāta starpību nedaudz samazināt – 15:17. Otrajā puslaikā MSĢ komandai bija nepieciešamas desmit minūtes, lai rezultātu izlīdzinātu – 21:21. Spēles tupinājums noritēja punkts punktā, līdz astoņas minūtes līdz spēles beigām pirmo nopietno pārsvaru ieguva MSĢ – 28:25. Lai gan jūrmalniekiem izdevās rezultāta starpību samazināt līdz minimuma, MSĢ spēja uzvaru nosargāt – 32:30. MSĢ sastāvā astoņi vārti Raulam Serafimovičam, septiņi Leno Danielam Kazlovksim. Jūrmalas Sports komandā 12 vārtu guvumi Ričardam Jablonskim, bet pa sešiem vārtiem guva Edgars Korzāns un Uldis Zariņš.

Pēc spēles viens no MSĢ komandas līderiem Rauls Serafimovičš atzina, ka pirmajā puslaikā komandai spēle nav izdevusies, komanda nav spējusi atrast īstos momentus un realizēt savu metienus, lai ‘uzķertu’ spēles gaitu, savukārt viņa komanda sbiedrs Andris Vidovsksi izcēla komandas neveiksmīgo spēli aizsardzībā. Abi handbolisti ir priecīgi par izcīnītajiem diviem punktiem un uzskata, ka komanda dodas pareizajā virzienā.

MSĢ – Serafimovičš 8, Kazlovksis 7, Brīvulis 5, Vidovskis 5, Plaunovs 3, Šnepsts 2, Rogonovs 2
Jūrmalas Sports – Jablonskis 12, Korzāns 6, Zariņš 6, Ignatjevs 4, Pusbarnieks 2

Šī nedēļa arī turpinājumā spēlēm bagāta, šodien spēli aizvadīs B grupas komandas – ONSC/HK Ogre un Salaspils, savukārt sestdien un svētdien vēl sešas SynotTip handbol virslīgas spēles. Svētdien norisināsies pirms neilga laika pārceltā B grupas līderu spēle starp Ulbrokas SK – Salaspils komandām. Sieviešu virslīgā piektdien spēli savā starpā aizvadīs abas Jēkabpilī bāzētās komandas – Jēkabpils SS un LAT 2004. Savukārt sestdien un svētdien ieplānotas vēl trīs spēles.

LAT 2004 – SK Latgols (Sieviešu virslīga)17:00Jēkabpils
20.03.Jūrmalas Sports – ASK Zemessardze/LSPA (SynotTip handbola virslīga) 13:00Jūrmala
HK Vaiņode – MSĢ (SynotTip handbola virslīga) 13:00Vaiņode
Ulbroka SK – Salaspils (SynotTip handbola virslīga) 15:00Ulbroka
LAT 2004 – LSPA (Sieviešu virslīga) 13:00Jēkabpils
Jēkabpils SS – SK Latgols (Sieviešu virslīga) 15:00Jēkabpils