SynotTip handbola virslīgā sākas otrā posma spēles

synot.v1

Šajā nedēļas SynotTip handbola virslīgā tiks uzsāktas čempionāta otrā posma spēles. Kā jau iepriekš ziņots, komandas ir sadalītas divās grupās, vadoties pēc pirmā posms rezultātiem. Otrajā posmā tiks aizvadīti divi apļi, katrai komanda ar katru tiekoties divas reizes. ZRHK Tenax Dobele, SK Latgols un HK Ogre komandām izslēgšanas spēlēs pievienosies A grupas labākās četras komandas un B grupas viena labākā komanda.

A GRUPA: ASK Zemessardze/LSPA, ZRHK Dobele/Tērvete, MSĢ, HK Vaiņode, Jūrmalas Sports un RPI-S
B GRUPA: Skrīveri/Aizkraukle, ONSC/HK Ogre, Salaspils, Ulbroka SK, SK Latgols juniori, LAT 2006

Sestdien un svētdien tiks aizvadītas divas A grupas un divas B grupas spēles. Sestdien savā starpā tiksies MSĢ un HK Vaiņode, ONSC/HK Ogre un SK Latgols juniori, kā arī Skrīveri/Aizkraukle un Ulbroka SK komandas. Savukārt svētdien spēle ASK Zemessardze/LSPA un Jūrmalas Sports komandām. Visas komandas šajā sezonā jau reiz savā starpā spēles ir aizvadījušas. Murjāņu handbolisti pirmajā savstarpējā spēlē ar rezultātu 34:30 pārspēja HK Vaiņode. Šajā spēlē 12 vārti MSĢ spēlētājam Raulam Serafimovičam, bet pretinieku komandā ar 16 gūtajiem vārtiem izcēlās Oskars Pāvils. SK Latgols junioriem izdevās pārspēt ONSC/HK Ogre ar rezultātu 30:24. SK Latgols komandā ar 8 vārtiem rezultatīvākais bija Eduards Malahovs, savukārt ogrēniešiem 11 vārtus guva Reinis Sļusarevs. Skrīveri/Aizkraukle un Ulbrokas SK pirmajā spēlē veiksmīgāki bija S&A handbolisti, izcīnot uzvaru ar rezultātu 36:32. S&A komandā katrs deviņus vārtus guva Mārtiņš Gialītis un Artūrs Beļūns, Ulbrokas komandas sastāvā septiņi vārti Artūram Dombrovskim. Savukārt līdz šim nevienu spēli nezaudējušie ASK Zemessardze/LSPA pirmajā spēlē pret Jūrmalas Sports izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 33:24. Uzvarētāju rindās Kristeram Rihardam Ozolam astoņi vārti, tikpat jūrmalniekam Ričardam Jablonskim.

Baltiijas Handbola līgā šajā nedēļā divas spēles visām Latvijas komandām, turklāt visas trīs komandas dosies uz Lietuvu. ZRHK Tenax Dobele aizvadīs spēles pret Granita-Karys Kaunas un Varsa-Stronglasas Alytus, savukārt HK Ogre/Hydrox un SK Latgols Ludza komandām spēles pret HC Vilnius un VHC Šviesa Vilnius handbolistiem. ZRHK Tenax Dobele kopvērtējumā šobrīd ieņem 4. vietu, HK Ogre/Hydrox 12. vietu, bet SK Latgols Ludza pēdējo – 13. vietu. Dobelnieku pretinieki no Kauņas ieņem 6. vietu, bet no Alītas 10. vietu. Savukārt abas Viļņas komandas turnīra tabulā atrodas TOP 5, attiecīgi VHC Šviesa ieņem 3. vietu, bet HC Vilnius 5. vietu.

DatumsKomandasLaiks
12.02.Baltijas handbola līga Granitas-Karys Kaunas – ZRHK Tenax Dobele 12:00
SynotTip handbola virslīgaMSĢ – HK Vaiņode13:00
SynotTip handbola virslīga ONSC/HK Ogre – SK Latgols juniori15:00
Baltijas handbola līga HC Vilnius – SK Latgols Ludza15:00
SynotTip handbola virslīga Skrīveri/Aizkraukle – Ulbroka SK18:00
Baltijas handbola līga VHC Šviesa Vilnius – HK Ogre 19:30
13.02.Baltijas handbola līga Varsa Stronglasas-Alytus – ZRHK Tenax Dobele14:00
Baltijas handbola līgaHC Vilnius – HK Ogre15:00
Baltijas handbola līgaVHC Šviesa Vilnius – SK Latgols Ludza16:00
SynotTip handbola virslīgaASK Zemessardze/LSPA – Jūrmalas Sports17:00

Spēļu tiešraides:
SynotTip handbola virslīga – https://www.youtube.com/c/SynotTipHandbolavirslīga
Baltijas handbola virslīga – https://www.youtube.com/channel/UCbg71yyUt9Klen35TVlN99Q