Šovakar noskaidroti pirmie “Sporta Punkts” Latvijas Kausa pusfinālisti

16210811684

Šovakar ar trīs spēlēm tika uzsākta Sporta Punkts Latvijas Kausa izcīņa. Vīriešu konkurencē, Kauguros, savā starpā spēkiem mērojās Jūrmalas Sports – ZRHK Dobeles Tenax, bet Rīgā ASK/LSPA – HK Vaiņode. Sieviešu turnīrā pirmo spēli savā starpā aizvadīja LSPA – Jēkabpils SS.

Jūrmalnieku un dobelnieku duelī jau pēc pirmā puslaika Dobele bija iekrājusi solīdu pārsvaru (13:26), spēles turpinājumā, spēlējot bez vairākiem komandas līderiem, Dobeles spēlētāji apliecināja savu čempionu statusu, gūstot handbolam ne tik raksturīgos 50 vārtus. Spēles rezultāts 24:51 ZRHK Dobeles Tenax labā. Lielisku spēli Dobeles sastāvā aizvadīja astoņpadsmitgadīgais Ričards Juzups (attēlā), realizējot visus 13 izdarītos metienus.

Savukārt Vaiņodes un ASK/LSPA spēle izvērtēs aizraujošāka, puslaika rezultāts 14:12 ASK/LSPA labā, tomēr otrajā puslaikā ASK/LSPA saglabāja savu pārsvaru, to arī pakāpeniski palielinot. Spēles rezultāts 31:25 ASK/LSPA komandas labā.

Līdz ar to pusfinālos, kuri norisināsies sestdien, Dobelē, sev vietu garantējuši ZRHK Dobeles Tenax un ASK/LSPA handbolisti.

Dāmu konkurencē šodien spēli aizvadīja LSPA – Jēkabpils SS. Pēc pirmā puslaika rezultāts 9:10 – tas solīja aizraujošu otro puslaiku. Tāds, tas arī bija, komandas vadību mainīja vairākkārt, tomēr spēles beigās jēkabpilietes bija veiksmīgākas. Rezultāts 23:27 Jēkabpils SS labā. Ar šo uzvaru Jēkabpils meitenes iekļūst Sporta Punkts Latvijas kausa pusfinālā. Savukārt LSPA saglabā iespēju pusfinālā iekļūt pateicoties “Wild Card” izlozei.

Jūrmalas Sports – ZRHK Dobeles Tenax  24:51
Jūrmalas Sports: Zariņš 6, Grīnbergs 4, Adamaitis 4, Gulbis 3, Ozoliņš 2, Pusbarnieks 2, Kuplis 1, Korzāns 1, Gramsts 1
ZRHK Dobeles Tenax: Juzups 13 (13/13), Kurzemnieks 7, Plūme 5, Pančenko 5, Krastiņš 5, Suleiko 4, Miķelsons 3, Gidrevics 3, Arājs 3, Pavlenko 2, Krūmiņš 1

ASK/LSPA – HK Vaiņode 31:25
ASK/LSPA: Stepuļenoks-Stukanovs 11, Ozols 7, Jonuška 5, Kelerts 4, Liepiņš 1, Fadejevs 1, Kalējs 1, Zvejnieks 1
HK Vaiņode: Pāvils 10, Mickus 4, Pumpurs 3, Taujēns 3, Pāvils 2, Strēlis 2, Greikšs 1

LSPA – Jēkabpils SS 23:27
LSPA: Pudovska 7, Daņiļenko 6, Daukste 3, Bīriņa 2, Bērtiņa 2, Dīķe 1, Mārtiņa 1, Saveļjeva 1
Jēkabpils SS: Minova 9, Krodziniece 4, Mālniece 4, Kaulakane 3, Brikmane 3, Anča 2, Kaņepe 1, Prūse 1