Mūsējie ārzemēs 07.04.2022 12:50

Šovakar noskaidrosies šīs sezonas astoņas labākas čempionu līgas komandas

parize.v1

Šovakar spēli par iekļūšanu EHF Čempionu līgas ceturtdaļfinālā aizvadīs Daiņa Krištopāna Paris Saint-Germain, kuru pretinieki būs Norvēģijas handbola klubs Elverum Handball.

Kā jau iepriekš informējama, lai iekļūtu Čempionu līgas ceturtdaļfinālā, parīziešiem ir jāuzvar divu spēļu summā. Pirmā savstarpēja spēlē, aizvadītajā nedēļā noslēdzās neizšķirti – 30:30.

Šī vakara vienkāršākais scenārijs ir – turnīra turpinājumam kvalificējas šī vakara uzvarētāju komanda. Ja spēle noslēdzas neizšķirti, tad svarīgi būs gūtie vārti, parīziešiem der, ja tiek gūtie mazāk nekā 30 vārti, pretējā gadījumā ‘tālāk tiek’ Elverum Handball. Savukārt, ja spēle noslēgsies neizšķirti ar tādu pašu rezultātu kā Norvēģijā – 30:30, viss izšķirsies soda metienu sērijā. Šīs dienas pāra uzvarētāja pretinieki ceturtdaļfināla spēlēs būs THW Kiel.

Pirmo spēli neizšķirti spēlēja arī Montpellier HB ar HC Porto – 29:29, tomēr atbildes spēlē, kura norisinājās vakar, visai pārliecinoša uzvara Montpellier HB – 35:27. Viņu ceturtdaļfināla pretinieki būs Lomza Vive Kielce.

Lai gan vakar HC Vardar 1961 spēlēja neizšķirti ar Telekom Veszprem HC – 31:31, pirmajā spēlē izcīnīta uzvara Telekom Veszprem HC komandai – 30:22, garantēja vietu ceturtdaļfinālā, kur viņu pretinieki būs Aalborg Handbold.

Noslēdzošai astotdaļfināla pāris SG Flensburg Handewitt un Pick Szeged spēli aizvadīs šodien, pēc pirmās spēles vāciešiem ir neliels handikaps – 25:21. Šī pāra nākamie pretinieki būs Spānijas grands – Barca.

PSG un Elverum Handball spēles sākums 21:45, spēles tiešraide – best4sport.tv