Sacensības 07.11.2022 13:40

SK Latgols komandām atbildes spēlēs viena uzvara un viens zaudējums

310823958_589297459629684_7702929199498933465_n

Vakar aizvadītas divas Latvijas čempionāta spēles vīriešiem. Pie sevis Ludzā viesos uzņēma SK Latgols virslīgas un 1. līgas komandas, savā kontā iegūstot vienu uzvaru un vienu zaudējumu.

• Dienas pirmajā pusē atbildes spēle starp SK Latgols juniori un HK S&A komandām. Lai gan abas komandas līdz pat spēles sestajai minūtei noturēja vienlīdzīgu rezultātu, pēcāk mājinieki veica izrāvienu, turpmākajā spēles gaitā noturot pārāku rezultātu pār pretinieku. Pirmais puslaiks beidzās ar 16:12, savukārt spēles noslēgumā HK S&A piekāpās ludzāniešiem par trīs rezultatīviem vārtiem. Pirmo reizi šajā sezonā komandas stājās viena otrai pretim 29. oktobrī, kur HK S&A guva uzvaru (35:31).

SK Latgols juniori – HK S&A 33:30 (16:12)

SK Latgols juniori – Einārs Borisovs 10, Edijs Kušners 7, Aivis Bondars 6, Ginters Uzulnieks 3, Niks Vaškevičs 2, Māris Bulis 2, Kristers Miškāns 1,
Lauris Igovens 1, Kristaps Mulers 1.

HK S&A – Mārtiņš Gailītis 8, Jorens Jānis Glods 7, Ernests Aņisimovs 5, Artūrs Beļūns 4, Aleksis Dīcis 2, Dāvis Zadovskis 2, Roberts Ozoliņš 1, Ints Lauva 1.

• Dienas noslēgumā atbildes spēle starp SK Latgols un HK Ogre/HYDROX komandām. Pirmā kopīgā spēle aizvadīta jau 25. septembrī, kurā ogrēnieši pārliecinoši uzvarēja ludzāniešus ar 15 gūto vārtu starpību (46:31). Arī šajā spēlē uzvaru guva Ogres komanda, izvirzoties priekšā par sešiem rezultatīviem vārtiem (39:45).

SK Latgols – HK Ogre/HYDROX 39:45 (19:22)

SK Latgols – Normunds Seņkāns 6, Edvīns Matvejenko 6, Elgars Kušners 6, Edijs Kušners 5, Guntars Lipskis 4, Daniels Mikijanskis 3, Aivars Strazds 2,  Sandis Vaškevičs 2, Ivars Ivulāns 2, Jānis Pavlovičs 2, Roberts Rozenbergs 1.

HK Ogre/HYDROX – Aleksandr Patsykailik  12, Aliaksei Haisa 11, Intars Jomants 7, Toms Lielais 4, Edijs Putniņš  3, Elvijs Borodovskis 3, Aivars Čikuts 3, Rihards Bisters 1, Ivo Legkojs 1