Virslīga sievietēm 12.11.2022 20:28

Sieviešu virslīgā SK Latgols atdod uzvaru LSPA

IMG_6398-1536x1024.v1

Šodien aizvadīta Latvijas čempionāta spēle virslīgas sievietēm. Laukumā spēkiem mērojās SK Latgols, kas ir viena no šīs sezonas rezultatīvākajām komandām, un LSPA komanda. Šoreiz SK Latgols handbolistes piekāpās pretiniecēm.

SK Latgols komandai līdz pat 14. spēles minūtei neizdevās gūt nevienus rezultatīvus vārtus 10 mēģinājumu summā, kamēr pretinieču precizitāte – septiņi no desmit. Spēles 49. minūtē Ludzas handbolistēm izdevās rezultātu pietuvināt LSPA komandas rezultātam, tam atšķiroties vien par diviem vārtiem (25:23). Taču, spēle noslēdzās ar rezultātu 30:29 LSPA labā.

Iespaidīgi rezultatīvākā spēlētāja LSPA pusē Kristīne Daņiļenko iemetot 13 precīzus no 17 metieniem, tai skaitā trīs no trīs soda metieniem. Savukārt SK Latgols pusē Madara Cibuļska ar 10 gūtiem vārtiem no 18 metieniem, tāpat arī trīs no trīs precīziem soda metieniem.

LSPA – SK Latgols 30:29 (15:9)

LSPA – Kristīne Daņiļenko 13, Anne Marija Roze 4, Anna Pudovska 4, Nika Strēle 4, Sintija Beāte Veide 3, Viktorija Borisenko 2

SK Latgols – Madara Cibuļska 10, Kristiāna Ziediņa 4, Marija Dergačeva 3, Arina Zaharāne 3, Linda Krole 3, Juta Bindemane 2, Inese Strogonova 2, Laura Rutkovska 1, Marta Batņa 1.

Līdz šim SK Latgols handbolistēm izdevies uzvarēt 4 no 6 spēlēm. Līdz ar atdoto uzvaru, LSPA sieviešu komanda turnīra tabulā pakāpusies vietu augstāk, no piektās uz ceturto vietu, apsteidzot dobelnieces. Savukārt Ludzas sieviešu komanda tabulā saglabājusi otro vietu. Uz papēžiem šajā sezonā SK Latgols min Salaspils SS komandai, kura guvusi uzvaru 4 no 5 spēlēm.

Atbildes spēle SK Latgols pret LSPA 22. janvārī. Šodienas spēles ierakstu skaties šeit. Taču jau rīt SK Latgols komandai spēle pret Stopiņu PHK.