Federācija Sacensības 05.10.2022 20:32

Sieviešu virslīga sākas ar Salaspils SS uzvaru

940A1993

Vakar ar spēli Salaspilī sākās 2022./2023. gada sieviešu handbola sezonā. Atklāšanas spēlē Salaspilī viesojās aizvadītās sezonas čempiones – LSPA handbolistes.

Uz sezonas pirmo spēli LSPA komanda ieradās astoņu spēlētāju sastāvā, kas noteikti ietekmēja komandas spēli. Jau no pirmajām spēles minūtēm spēles kontrole un vadība bija mājinieču rokās. Pēc spēlētām 15 minūtēm – 16:4, bet spēles puslaikā – 29:9. Otrais puslaiks bija tikai formalitāte un pirmās uzvara šajā sezonā Salaspils handbolistēm – 44:26. Uzvarētāju rindās deviņi vārti Anastasijai Agarkovai, bet septiņi Patrīcijai Elizabetei Prūsei. LSPA komandā astoņi vārti Kristīnei Daņiļenko, sešu pievienoja Nika Strēle.

Salaspils SS – LSPA   44:26 (29:9)