Salaspils dalīta B grupas līderpozīcija, SK Latgols pirmā uzvara, Dobelei svarīga uzvara Viļņā

dobele.v1

SynotTip handbola virslīgā spēli aizvadīja B grupas komandas, savu otro uzvaru izcīnīja Salaspils handbolisti, kuri ar rezultātu 29:23 pieveica Skrīveri/Aizkraukle vienību.

• Salaspils – Skrīveri/Aizkraukle       29:23 (17:15)

Spēles pirmās 23 minūtes aizritēja līdzīgi, nevienai no komandām neiegūstot lielāku pārsvaru par plus viens. Tomēr pirmā puslaika noslēdzošā minūtes veiksmīgāk aizvadīja Salaspils handbolisti, kuri veica 4:1 izrāvienu, puslaika pārtraukumā dodoties ar nelielu pārsvaru – 17:15. Otrā puslaika pirmajās 15 minūtes Salaspils spēlētājiem izdevās savu pārsvaru palielināt un panākt 25:20. Lai gan Skrīveri/Aizkraukle komandai izdevās mazliet rezultāta starpību samazināt, tomēr spēles beigās Salaspils komanda ne tikai pārsvaru atguva, bet arī palielināja un izcīnīja visai pārliecinošu uzvaru – 29:23. Salaspils komandas sastāva septiņi vārti Kasparam Luksim, bet Skrīveri/Aizkraukle rindās 10 vārtu guvumi Artim Kurmēnam.

Kristiāns Strautnieks, Salaspils komandas spēlētājs

“Kopumā spēle bija laba, brīžiem nespējām sakārtot savu aizsardzību, tāpat bija daudz kļūdas, kuras centāmies ātri labot. Uzbrukumā izdevās realizēt savus metienus, tas arī veidoja uzvaru”

Salaspils –
Luksis 7, Strautnieks 5, Vidzis 5, Gailums 5, Brics 2, Ozols 2, Remess 2, Prikņa 1
Skrīveri/Aizkraukle –
Kurmēns A., 10, Ozoliņš 4, Ziediņš 3, Kurmēns V., 2, Beļūns 2, Aņisimovs 2

Baltijas Handbola līgā pirmo uzvaru izcīnīja SK Latgols Ludza handbolisti, HK Ogre/Hydrox piekāpjas Viljandi HC, bet ZRHK Tenax Dobele komandai ļoti svarīga uzvara Viļņā.

• HK Ogre/Hydrox – Viljandi HC     30:42 (19:23)

HK Ogre/Hydrox – Lazdiņš 8, Patsykailik 7, Rutka 4, Leja 3, Rendfordt 3, Haisa 3, Pozņaks 2
Viljandi HC – Basarab 6, Varik M., 5, Maasalu 4, Ots 4, Lopp,4, Ruut 4, Voika 4, Koks 3, Varik O., 3, Pertelson 2, Koovit 2, Drogin 1

• SK Latgols Ludza – SK Tapa          31:30 (16:11)

SK Latgols Ludza – Grebeņņikovs 12, Kušners Edijs 6, Lipskis 4, Usāns 4, Malahovs 3, Strazds 2
SK Tapa – Saar 10, Oolup 6, Kosmirak 4, Berezhnyi 3, Reinvart 2, Morgenson 2, Trofimov 1, Himma 1, Rattel 1

• HC Vilnius – ZRHK Tenax Dobele                         34:36 (20:18)

Oskars Arājs, ZRHK Tenax Dobele spēlētājs
“Bija grūts ceļš, bet bijām gatavi spēlei. Pirmajā puslaikā mums neizdevās tikt pie saviem metieniem, pretinieku vārtsargs savu darbu darīja labi un, tas mums sagādāja problēmas. Otrajā puslaikā sakārtojām savu aizsardzību, pamainījām taktiku un tas nostrādāja. Prieks par laimīgām beigām.”