Izlases Jaunatne 19.05.2022 09:58

Šajā vasarā trīs jaunatnes izlašu starti – viens no tiem Latvijā

85-JBS_7874

Šajā vasarā Latvijas jaunatnes handbola izlasēm priekšā dalība vairākos starptautiskos trunīros.

U 16 meitenes galvenās treneres Larisas Veinbergas vadība gatavosies un startēs EHF EURO Open U16 jaunietēm. Turnīrs norisināsies no 4.–8. jūlijam Zviedrijas pilsētā Gēteborgā. Šī turnīra mērķis ir sniegt jaunajām spēlētājām iegūt starptautisku pieredzi un veicināt savu izaugsmi. Latvijas izlase spēlēs A grupā, kur viņu pretinieces būs – Rumānija, Francija, Slovēnija, Igaunija.

Citās apakšgrupās spēlēs:
B grupa – Melnkalne, Zviedrija, Nīderlande, Fēru salas
C grupa – Norvēģija, Portugāle, Islande, Polija
D grupa – Šveice, Čehija, Spānija, Somija.

EHF mājaslapa – https://www.eurohandball.com/en/competitions/national-team-competitions/women/w16-european-open/


U 20 vīriešu izlase un komandas galvenais treneris Arnolds Straume dosies un Varnu Bulgārijā, lai startētu Eiropas čempionātā handbolā U 20 vīriešiem, gluži tāpat kā aizvadītajā gadā, Latvijas U 19 izlase, arī U 20 startēs, tā saucamajā – B divīzijā, kas nozīmē, ka uzvarot šo čempionātu, nākamā gada U 20 komanda varētu startēt Eiropas čempionāta pamatturnīrā.

Latvijas izlases grupā (A grupa) šajā čempionātā būs – Bulgārija, Somija, Slovākija
B grupā spēlēs – Austrija, Nīderlande, Slovākija, Turcija, Gruzija

Čempionāts norisināsies no 2.-10. jūlijam.

EHF mājaslapa – https://www.eurohandball.com/en/competitions/national-team-competitions/men/m20-ehf-championship-2022/p18-Odjq0s7-uY0k4V1Fhg/men-s-20-ehf-championship-2022/


Latvijas handbola sabiedrībai un līdzjutējiem saldais ēdiens būs Eiropas čempionāts handbolā U 18 vīriešiem, kurš norisināsies Rīgā. Turnīrs notiks no 8.-14. augustam, Rimi Olimpiskajā centrā.

Latvijas izlase spēlēs vienā apakšgrupā ar Ziemļmaķedoniju, Turciju un Kosovu. Pirmā spēle komandai 8. augustā pret Kosovu.
Otrajā apakšgrupā savā starpā spēkiem mērosies Šveices, Luksemburgas u Beļģijas handbolisti.

EHF mājaslapa – https://www.eurohandball.com/en/competitions/national-team-competitions/men/m18-ehf-championship-2022/EDv7ikF4igWGOroJCJ60PA/lat-men-s-18-ehf-championship/

Latvijas komandu paplašinātie kandidātu sastāvi: