Federācija 09.02.2023 12:41

Piesakies! 21. februārī EHF tiešsaistes vebinārs “Aizsardzības sistēmas filozofija”

Mājaslapas raksta cover foto

Latvijas Handbola federācija aicina pieteikties EHF rīkotajā vebinārā “Aizsardzības sistēmas fizolofija” un izmantot lielisku iespēju piedalīties diskusijās ar četriem izciliem pasaules līmeņa treneriem – 21. februārī, plkst. 20:00 (pēc Latvijas laika).

Vebināru vadīs serbu izcelsmes Izraēlas vīriešu komandas treneris Dragan Djukic, Horvātijas izlases un Vācijas kluba “HSG Wetzlar” treneris Hrvoje Horvat, Spānijas handbola treneru skolas profesoru un bijušo Spānijas jaunatnes izlases treneris Franci Avila, kā arī ar Magnusu Andersonu, kurš šobrīd trenē EHF Čempionu līgas vienību “FC Porto”.

Uzbrukums izcīna uzvaras, aizsardzība izcīna titulus” – šo izteicienu izmantojuši vairāku sporta veidu izcilnieki, tostarp basketbolists Maikls Džordans un futbolists Aleksandrs Čepmens Fergusons. Bet cik patiesi tas attiecas uz handbolu? Vai handbolā vārtu gūšana ir mazāk svarīga, lai gūtu panākumus, nevis to novēršana?

Atbildi uz šo jautājumu noskaidro vebinārā! Reģistrējies šeit.

Svarīgi! Tikai reģistrētie dalībnieki varēs piekļūt vebināra ierakstam! Pēc reģistrēšanās, savā e-pastā saņemsiet saiti ar kuru varēsiet pieslēgties vebināra tiešsaistei. 

Reģistrācija ir bez maksas.