Pasaules čempionātā Dānija un Horvātija spēlē neizšķirti, dalot punktus uz pusēm

DEN CRO 8.v1

Vakar Polijā un Zviedrijā notiekošajā Pasaules čempionātā negaidīts rezultāts pašreizējās pasaules čempiones Dānijas un Horvātijas komandu spēlē, abām komandām gūstot pa 32 vārtiem un punktus dalot uz pusēm.

Horvātijas izlases cerības sasniegt ceturtdaļfinālu lielā mērā balstījās uz spēli pret grupas favorīti Dāniju. Lielāko daļu no cīņas priekšgalā bija tieši horvāti, kuriem vēl otrā puslaika pirmajās minūtēs piederēja triju vārtu pārsvars (19:16).

Pamatlaika beigu daļā dāņi izlīdzināja rezultātu, kā arī divreiz pārņēma vadību (31:30, 32:31). 36 sekundes pirms finālsirēnas Igors Karačičs atguva neizšķirtu (32:32), turpretim dāņiem pēdējā uzbrukumā kļūdījās komandas līderis Mikels Hansens.

Pasaules čempionātu bez punktu zaudēšanas turpina Ēģiptes, Norvēģijas un Vācijas handbolisti. No minētajām komandām spraigāko cīņu aizvadīja norvēģi, kuri otrajā puslaikā likvidēja piecu vārtu deficītu (14:19), pēcāk veicot 9:2 izrāvienu un tiekot galā (31:28) ar tiešo konkurenti Serbiju cīņā par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Svarīgu panākumu izcīnīja Nīderlandes izlase, kas otrajā puslaikā atspēlējās no 21:24 un smagā kaujā uzveica Kataru ar rezultātu 32:30.