Mūsējie ārzemēs 08.12.2022 11:47

“Paris Saint-Germain” gūtas kārtējās uzvaras EHF Čempionu līgā un Francijas čempionātā

valroff_matchpsg-hand-porto_20221207_021.v1

EHF Čempionu līgā (grupu fāzē) “Paris Saint-Germain” turpina savu panākumu virkni un gūst jau astoto uzvaru, vakar ar divu vārtu pārsvaru apspēlējot Portugāles komandu “FC Porto” (33:35). Dainim Krištopānam šoreiz sešu vārtu guvums no deviņiem metieniem. 

Spēlē pret Portugāles komandu rezultatīvāks par Daini Krištopānu bija poļu izcelsmes handbolists Kamils Sipržaks (Kamil Syprzak), kura kontā iekrāti 9 vārti no 11 metieniem. Sipržaks EHF Čempionu līgā izcēlies arī kā sezonas rezultatīvākais spēlētājs, savukārt Dainis Krištopāns zaudējis trešo vietu statistikā, pašlaik ierindojoties kā ceturtais ar 53 vārtiem un 77.9% precizitāti.

EHF Čempionu līgas sacensībās pēc deviņām nospēlētām spēlēm PSG joprojām atrodas līdera pozīcijā ar iekrātiem 16 punktiem. Otrajā vietā ierindojusies Ungārijas komanda “Telekom veszprém HC”, kas uzvarējuši sešās spēlēs no astoņām, tādējādi iekrājot 13 punktus. 

Nākamā spēle EHF Čempionu līgā Francijas komandai gaidāma 17. decembrī pret Vācijas čempionvienību “SC Magdeburg”.

Vēl viena spēle PSG aizvadīta 3. decembrī, Francijas čempionātā, laukumā stājoties pretim “US Ivry Hanball” komandai, kuru PSG pārliecinoši uzvarēja ar rezultātu 39:26. Latviešu handbolists Dainis Krištopāns šajā spēlē realizēja trīs no četriem metieniem.

Šī Francijas komandai Francijas čempionātā ir jau 11 uzvara 12 nospēlētajās spēlēs, kas ļāvis izvirzīties līderos ar 22 punktiem. Burtiski uz papēžiem PSG komandai min “Montpellier Handball”, kuru no pirmās vietas šķir par 10 vārtiem mazāka gūto un zaudēto vārtu starpība nekā PSG komandai.

Nākamajā spēlē Francijas čempionātā, 10. decembrī, PSG cīnīsies par uzvaru pret ” Cesson Rennes Metropole HB” komandu.

EHF Čempionu līgas statistika

Rezultatīvākie spēlētāji
Turnīra tabula (EHF Čempionu līga A grupa)

Francijas čempionāta statistika

Turnīra tabula

Foto: ©L.Valroff/Team Pics/PSG

Informācijas avoti: ehfcl.eurohandball.com, ffhandball.fr