Mūsējie ārzemēs 02.03.2023 11:08

“Paris Saint-Germain” atspēlējās no -9 un spēles izskaņā izcīna uzvaru pār Ungārijas “Telekom”

valroff__mg_9171_026.v1

Vakar EHF Čempionu līgā Daiņa Krištopāna pārstāvētā “Paris Saint-Germain” noslēdzošajā grupu fāzes spēlē atspēlējās no -9 un vien pašā spēles izskaņā izcīnīja uzvaru pār Ungāru “Telekom Veszprem HC” komandu ar rezultātu 37:35 (19:24).

Neveiksmīgs spēles sākums “Paris Saint-Germain” (PSG), 19. minūtē nonākot iedzinējos ar -9 (9:18). Līdz puslaika beigām PSG izdevās samazināt rezultāta starpību līdz pieciem vārtiem (19:24).

37. minūtē Krištopāna komandas biedrs Yoann Gibelin pirmo reizi šajā spēlē likvidēja PSG rezultāta deficītu un panāca neizšķirtu (26:26). 56. minūtē “Telekom Veszprem HC” atkārtoti izlīdzināja rezultātu (34:34), bet jau sekundes vēlāk Dainis Krištopāns veica precīzu metienu, PSG komandai izvirzoties vadībā.

Šajā spēlē Krištopāns realizēja trīs no četriem metieniem. Savukārt rezultatīvākie ar septiņu vārtu guvumu PSG komandā bija Dominik Mathe (ar 100% precizitāti) un Elohim Prandi (7/12).

Čempionu līgas A grupas līderkomanda “Paris Saint-Germain” šajā sezonā izcīnījusi 12 uzvaras 14 spēlēs, iekrājot 24 punktus un tādējādi nodrošinot iekļūšanu Čempionu līgas ceturtdaļfinālā. Šajā sezona PSG piedzīvojuši zaudējumu divas reizes – pret “Telekom Veszprem HC” (34:36) un Vācijas “SC Magdeburg” (33:37).