1. līga Sacensības 12.11.2022 21:29

Pa piecām uzvarām kontā HK S&A un SK Latgols junioriem

04-1024x683.v1

Piektdien un sestdien aizvadītas trīs Latvijas čempionāta spēles 1. līgas vīriešiem. ZRHK Dobele/DSS atbildes spēlē gūst uzvaru, taču spēlē pret HK S&A zaudē. SK Latgols juniori un HK S&A komandas gūst savas piektās uzvaras šajā sezonā, turnīra tabulā ierindojoties vienai aiz otras pašā augšgalā.

• Piektdien, 11. novembrī, atbildes spēlē ZRHK Dobele/DSS pie sevis viesos uzņēma Ulbroka SK komandu. Iepriekšējā spēlē, 9. oktobrī, Ulbrokas SK handbolisti pārliecinoši uzveica dobelniekus ar 16 vārtu pārsvaru (38:21). Šoreiz Dobeles komandas jaunatnei izdevās atspēlēties Ulbrokas jauniešiem, taču vien ar trīs rezultatīvu vārtu pārsvaru – 29:26.

ZRHK Dobele/DSS – Ulbroka SK 29:26 (12:8)

ZRHK Dobele/DSS – Kristers Suharevs 8, Artis Peškovs 5, Kevins Plaunovs 4, Artis Laimīte 4, Rūdolfs Elferts 2, Raitis Kursišs 1, Ričards Birulis 1, Andris Vidovskis 1, Anrijs Turiks 1, Raimonds Kursišs 1, Dīvs Rozenfelds 1

Ulbroka SK – Artis Grunde 6, Andris Lazda 5, Ritvars Bērziņš 5, Matīss Roberts Māziņš 3, Ralfs Pakalniņš 2, Dāvis Bērziņš 2, Kristiāns Petrovs 1, Edmunds Gaiduks 1, Raivis Kronis 1

• Sestdien, pirmā dienas spēle starp RPI-S un SK Latgols juniori komandām. Spēles pirmajās 3 minūtēs RPI-S bija pārāki pār pretiniekiem, 4.-10. minūtē rezultāts saglabājās vienmērīgs, taču turpmākās spēles gaitā SK Latgols juniori bija rezultatīvāki par pretiniekiem. RPI-S pusē visvairāk vārtus guva Mārtiņš Savickis (8), bet SK Latgols juniori pusē Einārs Borisovs (11).

RPI-S – SK Latgols juniori 29:37 (17:20)

RPI-S – Mārtiņš Savickis 8, Romualds Akimovs 4, Uldis Vilsons 3, Artis Strēlis 3, Armands Strazdiņš 3, Uģis Desmitnieks 2, Andrejs Mežals 2, Iñigo Aranguren Garralda 2, Oļegs Mjasņikovs 1,  Didzis Griķis 1

SK Latgols juniori – Einārs Borisovs 11, Elgars Kušners 7, Aivis Bondars 5, Daniels Mikijanskis 5, Deivids Kušners 3, Kristers Miškāns 2, Māris Bulis 2, Ginters Uzulnieks 1, Aleksandrs Pegasovs 1

• Diena noslēdzās ar otro šīs nedēļas spēli dobelniekiem. Šajā reizē ZRHK Dobele/DSS handbolisti savā zālē viesos uzņēma HK S&A koamandu. Lai gan dobelnieki pirmo puslaiku noslēdza ar pārākumu, diemžēl spēles beigās uzvaru atdeva pretiniekiem – 29:30. Iespaidīgs izpildījums no HK S&A komandas spēlētāja Mārtiņa Gailīša, kurš ne vien 24 reizes izdarīja metienu pa vārtiem, bet arī 16 reizes tos veica precīzi, gūstot vairāk kā pusi no savas komandas kopējā rezultāta. ZRHK Dobele/DSS pusē rezultatīvākie šajā spēlē Kristers Suharevs un Artis Laimīte, katram gūstot pa septiņiem rezultatīviem vārtiem.

ZRHK Dobele/DSS – HK S&A 29:30 (17:15)

ZRHK Dobele/DSS – Kristers Suharevs 7, Artis Laimīte 7, Artis Peškovs 5, Kevins Plaunovs 4, Dīvs Rozenfelds 3, Raitis Kursišs 1, Ričards Birulis 1, Anrijs Turiks 1

HK S&A – Mārtiņš Gailītis 16, Ernests Aņisimovs 4, Jorens Jānis Glods 4, Artūrs Beļūns 3, Roberts Ozoliņš 2, Kristiāns Olivers Švabe 1