1. līga Sacensības 21.12.2022 23:42

Ogrēnieši pārāki pār RPI-S komandu

940A4720-scaled

Šovakar Latvijas čempionātā aizvadīta spēle 1. līgas vīriešiem starp ONSC/HK Ogre un RPI-S komandām, kurā uzvaru izdevās izcīnīt ogrēniešiem ar piecu vārtu pārsvaru – 31:26 (11:13). Pateicoties šīs sezonas ceturtajam panākumam astoņās spēlēs, Ogres komanda turnīra tabulā pakāpusies no 6. uz 5. vietu.

Pirmais puslaiks komandām nospēlēts vienlīdzīgi. Spēles pirmajās 17 minūtēs vadībā ar +1 ONSC/HK Ogre, taču RPI-S komandai izdodas rezultātu izlīdzināt un no 18. līdz 24. minūtei būt priekšā pretiniekam ar +2. Rezultāts pēdējo reizi tiek izlīdzināts spēles 40 minūtē (18:18), taču jau dažas sekundes vēlāk Reinis Zellis un Jēkabs Tirāns veic divus precīzus metienus, aizsākot ogrēniešu izrāvienu. Spēles beigās RPI-S piekāpjas ar -5 un uzvaru atstāj mājiniekiem.

Šīs abas komandas atklāja Latvijas čempionāta 2022/2023 sezonu, 24. septembrī vienojoties savstarpējā cīņā, kurā uzvaru arī izdevās izcīnīt ONSC/HK Ogre komandai ar četru vārtu pārsvaru – 33:29 (13:17).

ONSC/HK Ogre – RPI-S 31:26 (11:13)

ONSC/HK Ogre – Rihards Bisters 8, Reinis Zellis 6, Reinis Sļusarevs 6, Gustavs Batņa 3

RPI-S – Edgars Korzāns 9,  Romualds Akimovs 5, Mārtiņš Savickis 5, Armands Strazdiņš 3 (100% precizitāte)