Ogre čempionāta ievadā minimāli pieveic Jūrmalu

Šovakar Ogres sporta namā startēja SynotTip handbola Virslīgas čempionāts, un mājiniece “Ogre” izcīnīja minimālu 25:24 uzvaru pret “Jūrmalas Sports” komandu.

Abas komandas savā starpā tikās pagājušās sezonas ceturtdaļfinālā, kas izvērtās patiesi dramatisks. Jūrmalnieki pirmo spēli savā laukumā uzvarēja ar piecu vārtu pārsvaru, bet viesos zaudēja ar mīnus seši, piedzīvojot minimālu zaudējumu divu spēļu summā.

Abas komandas mača sākumā demonstrēja diezgan labu uzbrukuma handbolu, un pēc sešām minūtēm vadībā ar 5:4 bija “Ogre”. Turpinājumā ogrēnieši guva vēl divus vāŗtus pēc kārtas (7:4). Lai arī “Jūrmalas Sports” spēja atgūties (10:10), spēles pirmo puslaiku vienalga ar divu vārtu pārsvaru noslēdza “Ogre” – 13:11.

“Jūrmalas Sports” komandai padevās lielisks spēles otrā puslaika sākums – 5:1 izrāviens un neleils šoks pretiniekiem (16:14). Pēc šāda pavērsiena “Ogre” nesalūza, un 51. minūte Rolanda Ivanova metiens atkal vadību sniedza ogrēniešiem (21:20). “Ogrei” bija arī plus trīs (24:21), bet pēdējā minūtē izlīdzinājumu panāca Uldis Zariņš (24:24). Sekoja gan arī mājinieku atbilde, un Andris Pozņaks izrāva uzvaru “Ogrei” – 25:24.

Rezultatīvākais šajā spēlē ar astoņiem vāŗtu guvumiem bija Rolands Ivanovs. Uldis Vilsons “Jūrmalas Sports” sastāvā izcēlās ar septiņiem vārtiem.