MSĢ spēlēs pret SK Latgols komandām virslīgā uzvara, 1. līgā zaudējums

940A2829

Šodienas pēcpusdienā Latvijas čempionātā aizvadītas divas spēles Ludzā – virslīgas un 1. līgas vīriešiem. SK Latgols viesos uzņēma MSĢ komandu, kas mājās devās ar uzvaru – 30:36 (14:19). Savukārt “jaunajā maiņā” sezonas vicelīderei SK Latgols juniori izdevās pārliecinoši uzveikt MSĢ II komandu ar rezultātu 33:21 (19:9).

Dienas pirmā spēle 1. līgas komandām, SK Latgols junioriem pārliecinoši uzvarot MSĢ II komandu. Jau spēles 14. minūtē SK Latgols komandai izdodas būt priekšā pretiniekam ar +5, pārtraukumā dodoties ar rezultātu 19:9. Otrā puslaika laikā rezultāta starpība tiek palielināta līdz pat +12 (22:10), bet vēl pēdējās spēles sekundēs Niks Vaškevičs gūst vārtus, spēli noslēdzot ar +13 SK Latgols juniori labā, rezultāts 33:20.

Iepriekšējā savstarpējā spēle komandām aizvadīta 20. novembrī, arī tad MSĢ handbolistiem piekāpjoties SK Latgols juniori komandai, toreiz ar rezultātu 39:42 (16:21).

SK Latgols juniori – MSĢ II 33:21 (19:9)

SK Latgols juniori – Adrians Vaškevičs 6/7, Einārs Borisovs 5/10, Niks Vaškevičs 5/9, Māris Bulis 5/7, Aivis Bondars 4/6

MSĢ II – Mārcis Drēviņš 8/16, Ričards Jānis Liepiņš 4/4, Kristofers Jonass 3/3, Emīls Vilsons 3/6

Virslīgā vīriešiem pirmais pus;aiks, līdz pat 18. minūtei, nospēlēta vienlīdzīgi. Taču Endijs Šnepsts veic trīs precīzus metienus un MSĢ komandai iekrāj rezultāta starpību +5. Pirmais puslaiks beidzas ar rezultātu 14:19.

Otrajā puslaikā SK Latgols samazina rezultāta deficītu līdz -4, to noturot līdz 40. minūtei. Taču MSĢ atkārtoti palielina rezultāta starpību un spēli noslēdz ar +6, rezultāts 30:36.

Arī virslīgā iepriekšējā savstarpējā spēlē aizvadīta 20. novembrī, MSĢ izcīnot vēl pārliecinošāku uzvaru pār SK Latgols komandu ar rezultātu 41:31 (22:19).

SK Latgols – MSĢ 30:36 (14:19)

SK Latgols – Sandis Vaškevičs 10/12, Elgars Kušners 7/10, Daniels Mikijanskis 4/9, Normunds Seņkāns 3/8, Adrians Vaškevičs 3/4

MSĢ – Endijs Šnepsts 11/17, Rauls Erlends Serafimovičs 8/11, Leno Daniels Kazlovskis 8/15, , Mārtiņš Misulis 3/3, Jevgeņijs Rogonovs 3/4