Vīriešu izlase 27.02.2022 13:34

MSĢ/LAT 2004 divas uzvaras pār Lietuvas vienaudžiem

WhatsApp Image 2022-02-26 at 17.36.49.v1

MSĢ/LAT 2004 handbolisti šajā nedēļas nogalē aizvadīja divas pārbaudes spēles Lietuvā pret Lietuvas U18 izlasi. Sestdien Latvijas handbolisti kaimiņvalsts vienaudžus pieveica ar rezultātu 32:24 (15:11), savukārt svētdien sīvā cīņa, atspēlējās no mīnus pieci pēc pirmā puslaika līdz minimālai uzvarai ar rezultātu 33:32.

• MSĢ/LAT 2004 – Lietuva U18       32:24 (15:11)

Latvijas handbolisti pēc spēles pauda apmierinātību gan par spēli uzbrukumā, gan aizsardzībā. Rauls Serafimovičs par kopējo komandas sniegumu izsakās labi, tomēr atzīst, ka irmajā puslaikā komandai esot bijušas problēmas tikt pie labiem metieniem, pie labām iespējām un situācijām Komandas vārtsargs Ilvars Reinholds atzina, ka komanda aizsardzībā ir veiksmīgi sadarbojusies, komanda dzirdēja vārtsarga norādes un tās arī izpildīja, arī mazākumā spējām ļoti labi nospēlēt, tas arī ļāva mums izrauties vadībā.

MSĢ/LAT 2004 –
Serafimovičs 13, Kazlovskis 4, Rogonovs 3, Brīvulis 3, Kalniņš 3, Strautnieks M., 2, Vidovskis 2, Šnepsts 1, Suharevs 1

• MSĢ/LAT 2004 – Lietuva U18        33:32 (14:19)

Arnolda Straumes, MSĢ/LAT 2004 komandas trenera komentārs par abām aizvadītajām spēlēm
“Varu teikt, ka vakardienas spēle bija teicama, visi nospēlēja labi, visi tika spēlēt. Šorīt savukārt nezinu, kas bija noticis ar komandu, ar jauniešiem ir kā ar bitēm – neparedzami. Šodienas spēle bija ļoti smaga, ļoti daudz kļūdu, neiemestu metienu, vienu mirkli bija arī mīnus seši. Pozitīvais ir tas, ka puiši savācās, es viņus arī mazliet sapurināju un šo spēli mēs izcīnījām. Komanda parādīja raksturu, saņēmās un domāju šāda spēle ir noderīgākā nekā tā, kuru mēs viegli uzvaram. Kopumā esmu apmierināts ar abām šīm spēlēm, parādījām, ka varam labi spēlēt, sapratām savas kļūdas pie kurām jāstrādā. Turpināsim darbu un cerams, ka šādas pārbaudes spēles mums būs vairāk un vairāk.”

MSĢ/LAT 2004 – Serafimovičs 12, Suharevs 6, Kazlovskis 5, Rogonovs 4, Vidovskis 2, Brīvulis 2, Reinholds 1, Kalniņš 1