MINI HANDBOLA FESTIVĀLS RĪGĀ-ES LATVIJAI!

Vīriešu izlase 15.11.2022 16:05

11.11.2022 Rimi Olimpiskajā centrā norisinājās “Mini handbola festivāls Rīgā-Es Latvijai!”, kas notika ar Rīgas domes atbalstu. Pasākums notika patriotiskās svētku noskaņās, kur visas dienas garumā izskanēja latviešu patriotiskās un iemīļotās dziesmas. Dalībnieki un treneri rotājās ar Latvijas sarkanbaltsarkanajām lentēm.

Mini handbola sacensībās kopā piedalījās 51 komanda, kopā pulcējot 310 jaunos handbolistus, kuri pārstāvēja ne tikai Latvijas komandas, bet arī Lietuvas un Igaunijas.

Ar iedvesmojošiem vārdiem pasākumu atklāja Latvijas Nacionālo bruņoto spēku, Rīgas domes un Latvijas Handbola federācijas pārstāvji. Uzreiz pēc tam tika atskaņota Latvijas Valsts himna. Muzikālu pārsteigumu sniedza Andžeja Grauda Bungu skolas “Drumline Latvia” pārstāvji, kuri arī iesaistīja ikvienu dalībnieku, treneri un apmeklētāju spēlēt līdzi muzikālu ritmu.

Paralēli mini handbola festivālam norisinājās vairākas brīvā laika aktivitātes, kurās piedalīties varēja ikviens festivāla dalībnieks un apmeklētājs.

Atbalstītāji un sadarbības partneri: Rīgas dome, SIA „Snacks and more”, SIA “Fazer Latvija”, SIA “Cido Grupa”, SIA “TU FOOD”, Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija, Latvijas Sporta Federācijas padome.

Video autors: Kristiāns Bērziņš

Citi Handbols TV video