LSPA pieveic SK Latgols, RPI-S un HK Vaiņode izcīna piektās uzvaras

lspa

Šodien SynotTip handbola virslīgā tika aizvadītas divas spēles, tāpat sieviešu virslīgā notika pēdējā šī gada spēle, bet Baltijas Handbola līga ZRHK Tenax Dobele viesojās Igaunijā, kur aizvadīja spēli ar Polva Serviti. HK Ogre/Hydrox un SK Latgols savstarpējā spēlē tika pārcelta, jo Ogres komandā tika konstatēti vairāki pozitīvi Covid19 gadījumi.

Sieviešu virslīga

LSPA – SK Latgols             30:29 (16:14)
Rihards Leja, LSPA komandas treneris
“Abas komandas aizvadīja spēli minimālos sastāvos ar vairāku spēlētāju būtisku iztrūkumu. Tas padarīja spēli līdzvērtīgu. Sākums padevās mums sekmīgāks, jo vārtu gūšanas momentus realizējām sekmīgāk nekā pretinieces. Līdz 1.puslaika beigām SK Latgols handbolistes jau spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam. 2.puslaiks bija kļūdām bagāts. Ja katra komanda spēj puslaikā pieļaut 10 tehniskās kļūdas, tad tas spēli padara ļoti haotisku. Tāda tā arī bija līdz spēles pēdējai minūtei, kad pratām gūt vārtus, kuri izvirzīja mūs vadībā un sekmīgi nospēlēt aizsardzībā, noturot uzvaru. Vēlētos izcelt Lāsmu Zagorsku, kura šodien apliecināja, ka spēj uzņemties iniciatīvu brīžos, kad citas nobīstas izšķirt kādu spēles momentu. Viņa arī bija atslēgas spēlētājs šīs dienas spēlē.”

LSPA –
Pudovska 8, Zagorska 7, Veide Beāte 7, Veide Sanda 5, Juta Bule 3
SK Latgols – Zaharāne 12, Sidorova 5, Bindemane 4, Antonova 3, Ziediņa 2, Opuļa 1, Klementjeva 1

SynotTip handbola virslīga

HK Vaiņode – S&A           38:20 (21:11)
Aldis Rakstiņš, S&A komandas treneris
„Diemžēl šodien nebijām optimālajā sastāva, jo mūsu vilcējspēki un pieredzejušie spēlētāji darba dēļ nevarēja mums palīdzēt. Uz Vaiņodi devāmies ar šobrīd iespējami labāko sastāvu, kurā vairāk nekā 50% bija jaunieši un, kuri šodien tika spēlēt daudz vairāk nekā ierasts. Šī gada noslēdzošo spēli aizvadījām audzinot jauniešus un gūstot pieredzi. Apsveicu Vaiņodes komandu ar uzvaru! Lai visiem sirdsmīļi un Dievišķi Ziemassvētki un sportisks, panākumiem bagāts Jaunais gads!“

HK Vaiņode –
Jurševskis 14, Strēlis 7, Dīks 4, Plūme 4, Pāvils 3, Mickus 2, Pumpurs 1, Orlovs 1, Bublauskis 1, Untulis 1
S&A – Gailītis 8, Beļūns 6, Glods 4, Gavars 2

RPI-S – Jūrmalas Sports                 37:29 (16:17)
RPI-S komanda ar šo uzvaru ļavā sev turnīra tabulā pakāpties par vietu augstāk – no trešās uz otro pozīciju. Lai gan šīs diena spēli veiksmīgāk uzsāka Jūrmalas Sports komanda, pēc spēlētām astoņām minūtēm – 7:2, RPI- S spēlētāji pirmā puslaika otrajā daļā jau bija vadība – 12:9. Puslaikā dodoties Jūrmalas Sports handbolisti bija, minimāli, bet atguvuši savu vadību – 17:16. Otrajā puslaikā RPI-S komanda spēja rezultātu ne tika izlīdzināt, bet arī pakāpeniski palielināt rezultāta starpību, tādējādi izcīnot pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 37:29. RPI-S komandas sastāvā 11 vārtus guva Romualds Akimovs, bet pa astoņiem vārtiem – Uldis Vilsons, Normunds Blome un Ivars Dumarāns. Jūrmalas komandā 12 vārti Albertam Gubim, astoņi Ričardam Jablonskim.