Baltijas handbola līga 11.02.2023 19:26

Līderu cīņā Tenax Dobele pieveic Polva Serviti, HK Ogre piekāpjas ASK

_DSC0176

Šodien Baltijas Handbola līgā līderu cīņa starp B grupas komandām, kurā ZRHK Tenax Dobele pieveica Igaunijas Polva Serviti ar 28:18. A grupā regulāro sezonu bez panākumiem noslēdza HK Ogre/HYDROX, kas šodien piekāpās ASK Zemessardze/LSPA komandai ar 27:35.

Lai gan spēles ievadā ASK Zemessardze/LSPA panāca piecu vārtu pārsvaru (6:1), pirmā puslaika pusē HK Ogre jau spēja samazināt rezultāta starpību līdz -1 (9:10). Taču pēcāk ogrēnieši vairākos metienos tā arī nespēja rezultātu izlīdzināt un pārņemt spēles vadību. Pirmā puslaika beigās ASK priekšā pretiniekam ar +3 (14:17)

Teju visu otro spēles pusi ogrēnieši iedzinējos ar -3, taču 49. minūtē ASK komanda ar četru rezultatīvu metienu sēriju uzsāka izrāvienu un spēli noslēdza ar uzvaru.

HK Ogre/HYDROX – ASK Zemessardze/LSPA 27:35 (14:17)

HK Ogre/HYDROX – Aleksandr Patsykailik 7/10, Aliaksei Haisa 6/13, Aivars Čikuts 6/8, Edijs Putniņš 3/3, Reinis Sļusarevs 3/4

ASK Zemessardze/LSPA Renārs Grebeņņikovs 10/16, Kristers Rihards Ozols 7/14, Dmitrijs Petuhovs 4/5, Roberts Zvejnieks 4/4

Spēles rezultātu atklāja Ņikita Pančenko, bet jau sekundes vēlāk sekoja atbildes vārti, taču ZRHK Tenax Dobele komanda spēja līdz pat spēles beigām noturēties vadībā. Vēl pēdējā sekundē pirms pātraukuma Antons Šuleiko guva vārtus un panāca komandai +6 (15:9).

Otrajā spēles pusē dobelnieki lielākoties tā arī noturējās vadībā ar +6, taču spēles beigu daļā panāca +11, bet uzvaru izcīnīja ar 28:18.

ZRHK Tenax Dobele treneris Sandris Veršakovs:

“Mērķis bija tikai viens – uzvarēt! Puiši bija gatavi uz visiem simts. Lieliska darbība gan aizsardzībā, gan uzbrukumā. B grupā vēl turpinās spēles, tāpēc nav zināms, kurā vietā noslēgsim regulāro sezonu. Tāpēc šī uzvara mums bija ļoti svarīga, lai dotu iespēju palikt kā otrajiem. Bet viss vēl ir atkarīgs no pārējām grupas komandām.”

ZRHK Tenax Dobele – Polva-Serviti 28:18 (15:9)

ZRHK Tenax Dobele – Ņikita Pančenko 9/12, Nils Kreicbergs 7/8, Antons Šuleiko 4/4, Kristers Suharevs 3/3