Virslīgas līderu cīņā dobelnieki pieveic ASK, 1. līgā RPI-S apspēlē Ulbrokas SK

NIK_4978-scaled

Šodien Latvijas čempionātā virslīgas vīriešu līderu duelī ZRHK Tenax Dobele pārliecinoši pieveica ASK Zemessardze/LSPA (43:22), regulāro čempionātu noslēdzot bez zaudējumiem. Savukārt 1. līgā ar uzvaru pirmo posmu noslēdza RPI-S komanda, kas viesos apspēlēja Ulbrokas SK (26:24).

Jau pirmā puslaika beigās ZRHK Tenax Dobele pārliecinoši izvirzījās vadībā (25:10), ASK Zemessardze/LSPA ar -15 paliekot iedzinējos. Otrajā puslaikā ZRHK Tenax Dobele palielināja rezultāta starpību un spēli noslēdza ar +21 (22:43).

Arī iepriekšējā savstarpējā spēlē ZRHK Tenax Dobele izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 38:22 (20:11).

ASK komandai deviņus vārtus 14 metienos guva Kristers Rihards Ozols, bet ar 100% precizitāti spēlēja Ričards Jablonskis, kurš guva piecus vārtus, un Renārs Grebeņņikovs ar četru vārtu guvumu.

Uzvarētāju rindās 11 reizes 13 metienos rezultatīvs bija Nils Kreicbergs, septiņus vārtus guva Ričards Juzups, bet kopējo komandas rezultātu vēl ar pieciem vārtiem papildināja Linards Usāns un Antons Šuleiko.

ASK Zemessardze/LSPA – ZRHK Tenax Dobele 22:43 (10:25)

ASK Zemessardze/LSPA – Kristers Rihards Ozols 9/14, Ričards Jablonskis 5/5, Renārs Grebeņņikovs 4/4

ZRHK Tenax Dobele Nils Kreicbergs 11/13, Ričards Juzups 7/8, Linards Usāns 5/7, Antons Šuleiko 5/5, Kristers Suharevs 4/4, Ņikita Pančenko 3/4

Spēles pirmo trīs vārtu guvums Ulda Vilsona un Toma Šibina kontā, kas palīdzēja RPI-S komandai izvirzīties vadībā un to noturēt visu pirmo puslaiku.

Otrā puslaika ievadā Artis Grunde panāca neizšķirtu rezultātu (14:14), taču sekundes vēlāk sekoja atbildes vārti un precīzs 7 metru soda metiens RPI-S spēlētāju izpildījumā, atkārtoti pārņemot vadību.

Vēl 50. minūtē Ulbrokas SK spēlētājs Dāvis Bērziņš izlīdzināja rezultātu (22:22), bet Edmunds Gaiduks panāca komandai +1 (23:22). Taču līdz pat spēles beigām Ulbrokas SK spēj būt rezultatīvi vēl tikai reizi. Turpretī Ulda Vilsona trīs precīzie metieni spēles pēdējās minūtēs kaldināja RPI-S uzvaru ar rezultātu 26:24.

Ulbroka SK – RPI-S 24:26 (13:14)

Ulbroka SK – Matīss Roberts Māziņš 7/9, Artis Grunde 5/9, Edmunds Gaiduks 3/3, Dāvis Bērziņš 3/4

RPI-S – Uldis Vilsons 7/10, Romualds Akimovs 6/7, Armands Strazdiņš 3/4, Uģis Desmitnieks 3/3