Federācija 29.06.2021 13:00

LHF AICINA DARBĀ LATVIJAS IZLAŠU TEHNISKO MENEDŽERI

Social Media Marketing Trends (1).v1

Latvijas Handbola federācija aicina darbā LATVIJAS IZLAŠU TEHNISKO MENEDŽERI.

PRASMES UN PRASĪBAS

  • Vēlama augstākā izglītība vadības nozarē;
  • Vismaz divu gadu pieredze līdzīgā amatā, par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze, kas saistīta ar vadību vai organizatorisko darbu sporta organizācijā;
  • Prasme patstāvīgi organizēt savu un komandas darbu, ar mērķi sasniegt rezultātu;
  • Teicamas latviešu, angļu un vēlamas labas krievu valodas zināšanas;
  • Prasme lietot informācijas tehnoloģijas savu pienākumu veikšanai;
  • Teicamas saskarsmes un komunikācijas prasmes, spēja sadarboties, augsta atbildības sajūta, spēja rast risinājumu krīzes situācijās;
  • Vēlama izpratne par sporta veida specifiku;
  • Vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība.

GALVENIE PIENĀKUMI

  • Nodrošināt Latvijas nacionālo izlašu funkcionēšanu atbilstoši EHF un IHF normām un prasībām;
  • Laicīga atskaišu nodošana un atskaitīšanās LHF valdei un padomei;
  • Komunikācija ar Latvijas izlašu treneriem, spēlētājiem, LHF valdi un padomi;
  • Nacionālo izlašu dalībnieku nodrošināšana ar nepieciešamo ekipējumu t.sk. lidojumiem, viesnīcām, ēdināšanu, apdrošināšanu, medicīnu u.c. ar izlasi saistītiem jautājumiem;
  • Nodrošināt efektīvu komunikāciju spēlētāju, treneru un iesaistīto personu starpā, organizēt saliedēšanās pasākumus;
  • Sadarboties ar masu medijiem, sniegt preses relīzes, intervijas u.c. veida komunikācija ar iesaistītajām personām.
  • Sadarboties ar EHF un IHF izpilddirektoriem, informēt par aktuālo, iesniegt atskaites
  • Par atsevišķu samaksu doties komandējumos, treniņnometnēs, piedalīties EČ, PČ un citās nacionālo izlašu sacensībās;
  • Papilduzdevumu veikšana saskaņā ar LHF valdes rīkojumu.

PIEDĀVĀJAM:

  • Interesantu un dinamisku darbu sporta federācijā;
  • Iespēju ceļot kopā ar nacionālajām izlasēm;
  • Stabilu atalgojumu no 680 līdz 750 EUR pirms nodokļu nomaksas, komandējuma nauda;
  • Dalību nozīmīga mēroga projektos, profesionālās izaugsmes iespējas;
  • Sadarbību ar profesionāliem kolēģiem un vadības atbalstu darba procesā;
  • Veselības apdrošināšanu.

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikuma vēstuli Latvijas Handbola federācijā līdz 2021.gada 6.jūlijam, Rīgā, Lizuma ielā 1, tālrunis +37126692555 vai sūtot uz e-pastu info@handball.lv ar norādi “Pieteikums izlašu tehniskais menedžera amatam”.