Federācija 01.02.2023 10:39

Leno Daniels Kazlovskis guvis pieredzi EHF Respect Your Talent Camp 2023

during the Respect your Talent Camp 2023, Vienna, Austria, 27.01.2023, Mandatory Credit © Uros Hocevar / kolektiff

30 talantīgākie Eiropas U18 vecuma grupas handbolisti 27.-29. janvārī pulcējās Vīnē, lai aizvadītu EHF nometni “Respect Your Talent Camp 2023”. Tajā piedalījās arī Latvijas jauniešu izlašu un Murjāņu Sporta ģimnāzijas vīriešu virslīgas komandas spēlētājs Leno Daniels Kazlovskis.

Respect Your Talent attīstības programma ir daļa no EHF Master 2020.-2027. gada attīstības plāna un tās mērķis ir veicināt talantīgu spēlētāju karjeras attīstību handbola laukumā un ārpus tā. Kopš programmas uzsākšanas 2019. gadā jau vairāk nekā 1000 jauno talantu no visas Eiropas ieguvuši vērtīgu pieredzi un jaunas zināšanas virzībai uz savas handbola karjeras izaugsmi.

Trīs dienu garumā vadošie jomu eksperti palīdzēja jauniešiem attīstīt prasmes, kas veicinās viņu panākumus laukumā, novadot interaktīvu apmācību kopumu, kas aptvēra tādas tēmas kā likumi sportā, antidopings, garīgā un fiziskā sagatavotība, mediju prasmes un dubultā karjera. Šogad pirmo reizi tika apskatītas arī tēmas par godprātīgu spēļu praksi, uzturu treniņu, sacensību un spēļu laikā, pilnvērtīgu miegu, muskuļu spēku un enerģijas atjaunošanas metodēm.

Leno Daniels Kazlovskis stāsta par savu pieredzi Respect Your Talent nometnē:

“Sākumā man nebija pārliecības, jo nezināju ko sagaidīt, bet līdz ar nodarbību sākumu sapratu, ka šeit ir pozitīva atmosfēra.

Apskatījām tēmas par to, ko un kā runāt intervijās, to nianses un katrs arī izmēģinājām intervijas kameras priekšā. Runājām par līgumiem un kā viņiem jāizskatās. Mūs sadalīja 4 grupās “Team talks”, kur runājām ar vēstnešiem par viņu karjerām. Mums bija mentālais treniņš, kā tikt galā ar savām iekšējām problēmām, un kā mentālais stāvoklis var ietekmēt sniegumu laukumā, kā arī treniņš par pareizu uzturu un kā tas ietekmē enerģijas un spēka daudzumu. Manuprāt, šie treniņi bija mans vērtīgākais ieguvums nometnē.

Kopumā man nometne ļoti patika, bija interesanti un es uzzināju daudz ko jaunu, kā arī guvu iespēju iepazīties un aprunāties ar augsta līmeņa handbola spēlētājiem. Pamēģināju arī jaunu atrakciju skydiving. Noteikti dotos vēlreiz un iesaku arī citiem!”

Par EHF projekta vēstnešiem starp pasaules labākajiem handbolistiem tika izraudzīti horvātu “SC Pick Szeged” komandā un Horvātijas izlasē spēlējošais handbolists Luka Stepaničičs (Luka Stepančić), kā arī savu karjeru beigušie handbolisti – spānis Karloss Prieto (Carlos Priet), islandietis Olafurs Stefansons (Ólafur Stefánsson) un slovēnis Vids Kavtičniks (Vid Kavtičnik). Viņi iesaistījās sarunās ar jauniešiem, daloties profesionālajā pieredzē un padomos.

Ieskatam nometnes programmā skaties video no pagājušā gada Respect Your Talent Camp 2022:


Foto: Respect your Talent Camp 2023, Vienna, Austria, 27.01.2023 | © Uros Hocevar / kolektiff

Informācijas avoti: respectyourtalent.eurohandball.com