1. līga Sacensības 30.12.2022 21:38

LČ 1.līgā sezonas līderim HK S&A zaudējums pret dobelniekiem

940A4758

Latvijas čempionātā Aizkrauklē šovakar aizvadīta 1. līgas spēle starp HK S&A un ZRHK Dobele/DSS, kurā sezonas līdzšinējais līderis piekāpās dobelniekiem par četriem vārtiem – 25:29 (14:17).

Spēles pirmajās 8 minūtēs HK S&A komandai izdodas atklāt spēles rezultātu un būt priekšā dobelniekiem ar +1. Tālākajā spēles gaitā vadības groži ZRHK Dobele/DSS rokās, pirmo puslaiku noslēdzot ar trīs vārtu pārākumu 17:14. Otrā puslaika laikā dobelnieki rezultāta starpību tikai palielina un spēli noslēdz ar rezultātu 29:25.

Sešu vārtu guvums HK S&A komandā Mārtiņam Gailītim, bet piecus guva Jorens Jānis Glods. Dobeles komandā astoņus vārtus guva Rūdolfs Elferts, bet sešus Kristers Suharevs.

HK S&A – ZRHK Dobele/DSS 25:29 (14:17)

HK S&A – Mārtiņš Gailītis 6/12, Jorens Jānis Glods 5/8, Edgars Iljinihs 4/10, Ints Lauva 4/6, Juris Gavars 4/4

ZRHK Dobele/DSS – Rūdolfs Elferts 8/10, Kristers Suharevs 6/14, Artis Laimīte 6/7, Andris Vidovskis 6/9

Pirms spēles HK S&A un SK Latgols junioriem līdzīgs sniegums šajā sezonā – izcīnītas septiņas uzvaras deviņās spēlēs un iekrāti 14 punkti. Komandas vietu sadalījums turnīra tabulā izšķir labāka gūto un zaudēto vārtu starpība HK S&A 31, bet SK Latgols juniori 23. Pēc piedzīvotā zaudējuma, HK S&A turnīra tabulā pozīciju nemaina, SK Latgols juniori komandu joprojām ierindojot otrajā vietā. Izmaiņas ZRHK Dobele/DSS komandas pozīcijā – pakāpšanās no sestās uz piekto vietu.