Vīriešu izlase 07.07.2022 21:44

Latvijas U20 izlasei smags zaudējums Čehijai

CZE_LAT_27

Latvijas U20 vīriešu izlase noslēdzošajā apakšgrupas spēlē piedzīvoja zaudējumu Čehijas izlasei – 20:43. Ņemot vērā faktu, ka iepriekšējā šīs dienas spēlē Somijas izlase pārspēja Bulgāriju – 30:24, jau pirms spēles bija skaidrs, ka, lai iekļūtu labāko četriniekā Latvijai der tikai uzvara. Tomēr Latvijai neizdevās paveikt sava veida brīnumu un čempionāta turpinājumā būs jācīnās par 5. – 8. vietu.

Latvijas – Čehija        20:43 (10:20)

Latvija – Kalniņš 5, Geislers 5, Serafimovičs 3, Rogonovs 2, Usāns 1, Krūmiņš 1, Malahovs 1, Kazlovskis 1, Grebeņņikovs 1

Arnolds Straume, Latvijas U20 izlases galvenais treneris
“Šis bija smagākais zaudējums manā trenera karjerā, bet neko darīt. Mēs spēlei gatavojāmies, zinājām, ka čehi ir spēcīgi, viņi šodien bija noskaņojušies spēlēt ar pilnu jaudu un dabūjām smagu pērienu. Viņi bija divreiz lielāki, divreiz spēcīgāki nekā mēs. Joprojām žēl ir par somu spēli, tā bija mūsu līmeņa spēle, kura bija jāuzvar, tad viss būtu savādāk. Mums ir pie kā strādāt – gan treneriem, gan spēlētājiem, gan handbola saimei kopumā. Savā ziņā šīs spēles izmantojām arī tam, lai gatavotos U18 čempionātam, vismaz tas ir labi. 15 – 17 minūtes nospēlējām tikai ar U18 sastāvu, varbūt tas dos kādus augļus augustā Rīgā. Vēlos uzslavēt Valdi Kalniņu, kuram ir tikai 14 gadi un kurš šodien vismazāk sabijās un visvairāk gribēja. Liels prieks, ka viņš parādīja sevi. Kopumā gandrīz visa mūsu komanda ir krietni jaunāka par 20 gadiem. Mums ir nākotne. Tikai jāstrādā. Visiem.”

Rīt čempionātā “Respect Your Talent” diena, kurā piedalās katras spēles vērtīgākais spēlētājs, mūsu gadījumā – Rauls Serafimovičs, Jevgeņijs Rogonovs un Valdis Kalniņš.

Savukārt, sestdien (9. jūlijā) puiši turpinās cīņu par 5.-8.vietu, kur 12:30 (pēc Latvijas laika) aizvadīs spēli pret Gruzijas valstsvienību.