Izlases 04.01.2020 22:00

Latvijas U18 izlase revanšējas lietuviešiem

Sestdien Elektrum olimpiskajā centrā Rīgas Domes kausa izcīņas turnīra ietvaros uzvaru izdevās izcīnīt Latvijas U18 izlasei, kas revanšējās (30:27) Lietuvas vienaudžiem par zaudējumu pirmajā spēlē.

Piektdien komandas tikās pirmo reizi šī turnīra ietvaros, un lietuvieši izcīnīja panākumu ar 35:27. Latvijas U18 izlase pēc zaudējuma bija izdarījusi pareizos secinājumus un veiksmīgi iesāka spēli sestdienas vakarā, kad ievadā Endijs Kušnera un Ričarda Juzupa rezultativitāte ļāva izrauties vadībā ar 5:2.

Uzbrukumā spēle latviešiem padevās pārliecinoši, pie tā visa vēl arī aizsardzība bija līmenī, un 16. minūtē latviešiem uz tablo bija jau septiņu vārtu pārsvars (12:5), kas piespieda pretinieku pieprasīt pārtraukumu. Arī puslaika noslēdzošo daļu U18 izlase aizvadīja veiksmīgi, tādējādi 30 minūtēs sperot platu soli pretim uzvarai visā spēlē – 19:9.

Otrā puslaika pirmās 13 minūtes ar 7:3 uzvarēja Lietuvas komanda, kas atgriezu nelielu intrigu šajā mačā (16:22). Izlases treneri Sandris Veršakovs un Arnolds Straume deva iespēju arī tiem spēlētājiem, kas bija spēlējuši mazāk. Lai arī lietuviešiem izdevās vēl vairāk samazināt rezultāta starpību, Latvijas U18 izlase panākumu izcīnīja diezgan droši – 30:27.

Endijs Kušners bija rezultatīvākais Latvijas U18 izlases sastāvā ar 12 gūtiem vārtiem, bet piecus pievienoja Ričards Juzups. Trīs vārti Renāram Grebeņņikovam, divus guva Edijs Putniņš, Roberts Rancāns un Andris Vidovskis, bet pa vieniem vārtiem Ričardam Frīdenbergam, Gintam Greikšam, Artūram Ozerskim un Kasparam Kalējam.

Plašāk ar spēles gaitu variet iepazīties ŠEIT.

Šodien pulksten 16:00 tiks aizvadīta noslēdzošā šīgada spēle Rīgas Domes kausa izcīņas ietvaros. Latvijas U16 meiteņu izlase uzņems Igaunijas vienaudzes. Tiešraidē spēli varēsiet redzēt ŠEIT.