Latvijas Jaunatnes čempionātā triumfē Ludzas NSS U15 un Dobeles SS U17 jaunietes

Untitled design

Vakar Salaspils Sporta namā tika aizvadītas noslēdzošās sezonas spēles U15 un U17 vecuma grupu meiteņu komandām, čempionu titulu izcīnot Māra Cibuļska “Ludzas NSS” U15 (2008-2009. g. dz.) un Larisas Veinbergas “Dobeles SS” U17 (2006. g. dz.) jaunietēm.

Par 1. vietu savstarpēji spēkiem mērojās abas sezonas līderkomandas – “Dobeles SS” un “Ludzas NSS”. Visas spēles garumā tā arī vadībā noturējās ludzānietes, pirmo puslaiku noslēdzot ar 19:15, bet zelta medaļas izcīnot ar rezultātu 21:19.

3. vietas spēlē nepārliecinošs sākums bija trenera Inala Doguzova “Salaspils SS” handbolistēm. Tomēr līdz pirmā puslaika beigām salaspilietes spēja panākt neizšķirtu (16:16), bet jau otrajā spēles daļā izvirzījās vadībā un spēli pret treneres Vitas Brikmanes “Jēkabpils SS” komandu noslēdza ar uzvaru piecu vārtu pārākumā (24:19).

U15 vecuma grupas rezultatīvākā sezonas spēlētāja ar 57 vārtu guvumu 92 metienos ir “Salaspils SS” handboliste Margarita Duceva. Par vērtīgāko šīs sezonas spēlētāju tika atzīta Nikola Kukjana no “Dobeles SS” komandas, kura šosezon izcēlusies arī kā otrā rezultatīvākā spēlētāja (54/65).

U17 vecuma grupas cīņā par čempionu titulu devās “Dobeles SS” un “Ludzas NSS” komandas. Spraigā cīņā pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti (20:20), tomēr jau otrajā spēles daļā dobelnieces guva pārliecinošu vārtu pārākumu un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 40:29.

Savukārt bronzas medaļniece, treneres Lindas Bogdanovas “Salaspils SS” komanda, tika apbalvota attiecīgi regulārā čempionāta rezultātiem.

Starp U17 meitenēm rezultatīvākā spēlētāja šajā sezonā ir “Dobeles SS” handbolistes Elīza Bilkšte, kura precīzi izpildījusi 59 no 70 metieniem. Savukārt kā vērtīgākā spēlētāja atzīta Patrīcija Cibuļska no “Ludzas NSS” komandas.