Federācija 13.10.2022 12:55

Latvijas izlasei jauni atbalstītāji – TonyBet Latvija un MateHR

Handball11_10-7

Latvijas Handbola federācija īsi pirms EHF EURO 2024 kvalifikācijas spēlēm vienojās par sadarbību ar diviem jauniem Latvijas izlašu atbalstītājiem – TonyBet Latvija un Mate HR.

Šobrīd Latvijas handbols piedzīvo pārmaiņas, kuras skar ne tikai jaunu treneru piesaisti, jauno spēlētāju iesaisti, kā arī jaunatnes handbola attīstību, bet arī jaunu sadarbību un finansiālā atbalsta attīstīšanu.

Ņemot vērā šī brīža ekonomisko situāciju ikvienā jomā, mēs esam gandarīti un pateicīgi, ka ir izdevies vienoties ar šiem diviem uzņēmumiem par atbalstu Latvijas vīriešu handbola izlasei.

TonyBet Latvija ir starptautisks tiešsaistes spēļu uzņēmums, kurš pēc veiksmīgas attīstības tepat kaimiņos – Igaunijā, šobrīd aktīvi attīsta savu darbību Latvijā. Savukārt MateHR ir starptautiska IT speciālistu atlases kompānija, kura Latvijā darbojas kopš 2018. gada.

Līga Bīriņa, LHF ģenerālsekretāre
“Esam patiesi pateicīgi, ka Latvijā atbalstītāji saredz handbolam perspektīvu un ir gatavi atbalstīt! Latvijas handbols turpina attīstīties un jaunu atbalstītāju un sadarbības partneru parādīšanās pie apvāršņa ir laba zīme, ka ejam pareizajā virzienā! Paldies, TonyBet Latvija un MateHR, kā arī Valteram Rozmanim un Mārim Temperam personīgi par atbalstu un uzsākto sadarbību! Novēlam Latvijas nacionālajai izlasei šajā kvalifikācijas posmā sasniegt izvirzītos mērķus, būt pacietīgiem un izbaudīt šīs spēles! Uz tikšanos Valmerā!”

Valters Rozmanis, TonyBet Latvija vadītājs
“Esam lepni pirmo reizi kļūt par sadarbības partneri Latvijas vīriešu handbola izlasei. Handbols ir piecu Latvijas populārāko komandu sporta veidu vidū, un tam ir gara vēsture. Ļoti augsti vērtējam pēdējo gadu sniegumus. Kad redzēju šādu iespēju par sadarbības veidošanu, ilgi nedomājām. Priekšā interesants kvalifikācijas cikls, kuram ar nepacietību sekosim līdzi.”

Māris Tepers, MateHR dibinātājs un vadītājs
“MateHR kā starptautiska IT speciālistu atlases kompānija, kas darbojas Eiropā un citos kontinentos, ir pagodināta sponsorēt Latvijas vīriešu handbola izlasi. Ceram, ka mūsu atbalsts palīdzēs handbolam kļūt populārākam arī Latvijā līdzīgi, kā tas ir, piemēram, Vācijā un Francijā. Novēlam lieliskus panākumus gan šodienas spēlē pret Francijas komandu, gan pārējās spēlēs.”

Latvijas Handbola federācija izsaka pateicību abiem uzņēmumiem par sadarbības veidošanu, kura, cerams, būs ilgtermiņa un veicinās kā katras organizācijas individuālo, tā kopējo attīstību un atpazīstamību. Lai mūsu došanās uz mērķi ir trāpīga, pārliecinoša un veiksmīga.

Foto: Anatolijs Hazovs