Virslīga sievietēm 17.12.2022 21:54

LČ LAT 2006 pirmā uzvara šajā sezonā

IMG_0537

LAT 2006 izlases meitenes šovakar izcīnīja savus pirmos panākumus šīs sezonas Latvijas čempionātā, gūstot uzvaru pār Stopiņu PHK handbolistēm ar rezultātu 37:34 (18:18). Stopiņu PHK komandai līdz šim septiņu spēļu kopsummā tā arī nav izdevies gūt panākumus.

Lai gan nereti spēles gaitā LAT 2006 izdevās izvirzīties priekšā pretiniecēm ar +2, Stopiņu PHK handbolistes rezultātu spēja izlīdzināt. Pateicoties Lauras Lielās pirmā puslaika pēdējās sekundēs veiktajam precīzajam metienam, tas tika noslēgts ar neizšķirtu – 18:18. Savukārt otrajā puslaikā priekšā ar vismaz +1 izdodas izvirzīties Stopiņu PHK, taču kopumā tas tika nospēlēts vienlīdzīgi, pēdējo reizi neizšķirtu rezultātu panākot spēles 52. minūtē – 32:32. Pēdējās astoņās spēles minūtēs LAT 2006 izdodas būt rezultatīvām vēl piecas reizes un noslēgumā plūkt uzvaras laurus.

Rezultatīvākā spēlētāja LAT 2006 rindās Elīza Bilkšte, kas šovakar precīzi izpildīja 15 no 18 metieniem. Deviņu vārtu guvums 16 mēģinājumos Evelīnai Zvaigznei. Stopiņu PHK komandā kopā 27 vārtus guva Elita Ekkerte un Laura Lielā, attiecīgi gūstot 14 un 13 vārtus.

LAT 2006 – Stopiņu PHK 37:34 (18:18)

LAT 2006 – Elīza Bilkšte 15, Evelīna Zvaigzne 9, Kristiāna Ziediņa 5, Līva Piterniece 4, Amanda Dūma 3, Katrīna Koņušeka 1

Stopiņu PHK – Elita Ekkerte 14, Laura Lielā 13, Evija Šteinberga 3, Viktorija Talagajeva 2, Sanija Panteļejeva 1, Tīna Dzerkale 1

Rīt, plkst. 14.00, Dobelē LAT 2006 aizvadīs nedēļas nogales trešo un 2022. gada noslēdzošo sieviešu virslīgas spēli, atkārtoti laukumā spēkiem mērojoties ar REIR/Dobele SS handbolistēm.