SynotTip handbola virslīga 23.04.2022 10:22

LAT 2006 pēc pārliecinošas uzvaras, šodien var izšķirt B grupas uzvarētājus

Screenshot_20220423-102714_Instagram.v1

SynotTip handbola virslīgā rezultatīvu spēli aizvadīja LAT 2006 un Skrīveri/Aizkraukle komandas, savukārt šovakar divas noslēdzošās regulārās sezonas spēles, vienā no tām izšķirsies B grupas uzvarētāji. Tāpat šajā nedēļas nogalē Igaunijas pilsētā Viljandi, tiks noskaidroti Baltijas Handbola līgas čempioni, šoreiz bez Latvijas komandu līdzdalības.

S&A – LAT 2006                 35:51 (17:25)
Šī bija LAT 2006 komandas trešā uzvara B grupas otrajā posmā. Ļoti rezultatīvajā spēlē, uzvarētāju rindās Valdis Kalniņš guva 25 vārtus, savukārt S&A komandā Artis Kurmēnsguva astoņus vārtus, ber Artūrs Beļūns pievienoja sešus.

S&A – Kurmēns A., 8, Beļūns 6, Ozoliņš 5, Ziediņš 4, Aņisimovs 3, Kurmēns V., 3, Vikentjevs 3, Švābe 3
LAT 2006 –
Kalniņš 25, Šnepsts 5, Misulis 5, Vilsons 5, Bors 5, Lauva 3, Jonass 2, Drēviņš 1

Šodien LAT 2006 komanda aizvadīs spēli pret Salaspils handbolistiem, kuriem der tikai uzvara, lai nodrošinātu vietu ceturtdaļfinālā. Neizšķirta gadījumā, SK Ulbroka komanda nodrošina sev pirmo vietu grupā, jo savstarpējo spēļu vārtu attiecība ir +9 Ulbrokas komandai.

Savukārt ZRHK Dobele Tērvete aizvadīs spēli pret HK Vaiņode, šī spēle gan čempionāta tabulu neietekmēs.

Baltijas Handbola līgā šajā nedēļas nogalē notiks Final 4 sacensības, kuru kulminācijā tiks noskaidroti šīs sezonas čempioni. Šogad uz šo titulu pretendē divas igauņu – Viljandi HC un Artūra Meikšana Polva Serviti, kā arī divas lietuviešu – VHC Šviesa Vilnius un aizvadītas BHL sezonas čempioni – HC Dragunas Klaipeda. Šodien plkst., 15:30 un 17:30 norisināsies abas pusfinālu spēles, ber rīt, plkst 13:00 cīņa par 3. vietu, savukārt 15:30 zelta spēle. Spēļu tiešraide pieejamas – https://www.youtube.com/channel/UCbg71yyUt9Klen35TVlN99Q.

23.04.ZRHK Dobele Tērvete – HK Vaiņode (SynotTip handbola virslīga)16:00Dobele
LAT 2006 – Salaspils (SynotTip handbola virslīga)17:00MSĢ
Viljandi HC – HC Dragunas Klaipeda (BHL 1/2 FINĀLS)15:00Viljandi
Polva Serviti – VHC Šviesa Vilnius (BHL 1/2 FINĀLS)17:30Viljandi
24.04.ZRHK Tenax Dobele – Jūrmalas Sports (Ceturtdaļfināls 3 – 1. spēle)14:00Dobele