Izlases Vīriešu izlase 01.10.2020 09:01

Krištopānam septiņi vārti, PSG vēl viens minimāls zaudējums

Latvijas handbola zvaigzne Dainis Krištopāns vakardien, 30. septembrī, guva septiņus vārtus un bija rezultatīvākais savā komandā, bet viņa pārstāvētā Parīzes "Saint-Germain" Čempionu līgas mačā piekāpās sīvā cīņā Brestas "Meshkov" ar 31:32.

Dainis Krištopāns pret savu bijušo klubu, kur spēlēja no 2015. līdz 2017. gadam, izdarīja desmit metienus, no kuriem septiņi bija precīzi. Viņa kontā arī divas rezultatīvas piespēles. PSG rindās latvietis bija rezultatīvākais. Krištopāna komandas biedrs Mikels Hansens guva sešus vārtus, un šajā spēlē dāņu handbolists sasniedza 2000 gūto vārtu slieksni, spēlējot PSG.

Francijas komandai, kas spēlēja izbraukumā Baltkrievijā, pēc pirmā puslaika bija piecu vārtu deficīts. Mača galotnē izdevās starpību sadeldēt, tomēr vadību pārņemt un uzvarēt neizdevās. Šis bija PSG otrais zaudējums divās Čempionu līgas spēlēs, turklāt arī pirmajā cīņā, kas tika aizvadīta pirms nedēļas, zaudēts ar -1. Toreiz Krištopāns guva divus vārtus.

Spēles rezultāta dinamika ik pēc piecām minūtēm "Meshkov" – PSG 32:31 – 2:3(5'); 5:5(10'); 10:8(15'); 12:9(20'); 16:11(25'); 19:14(puslaiks); 21:18(35'); 21:21 (40"); 24:22(45'); 27:25(50'); 29:27(55"); 32:31(spēle galā).