SynotTip handbola virslīga 07.04.2022 08:59

Kristera Plūmes metiens atnes uzvaru dobelniekiem

dobele

Vakar vakarā Murjāņu sporta ģimnāzijas zālē savā starpā SynotTip handbola virslīgas spēli aizvadīja MSĢ un ZRHK Dobele/Tērvete handbolisti. Spēle, kā jau bija paredzams, bija līdzīga līdz pat pēdējai spēles sekundei. Uzvaras vārtus guva Kristers Plūme, tādējādi Dobeles komandai, svinot uzvaru ar rezultātu 26:25.

MSĢ – ZRHK Dobele/Tērvete        25:26 (9:10)

Dobelnieki savus pirmos vārtus šajā spēlē guva vien pēc spēlētām septiņām ar pus minūtēm – 2:1. Otrā puslaika turpinājumā spēlēs gaita ritēja vairākkārt fiksējot neizšķirtu, vai kādai no komandām esot minimālā vadībā. Pirmo reizi divu vārtu pārsvaru Dobele/Tērvete panāca pēc spēlētām 22 minūtēm un 20 sekundēm, atpūtā komandas devās ar rezultātu 10:9 ZRHK Dobele/Tērvete labā. Otrā puslaika sākumā viesies izdevās izrāviens, panākot 13:9 un pēc mirkļa arī 16:11. MSĢ komandai bija nepieciešamas desmit minūtes, lai rezultātu atkal izlīdzinātu – 19:19 un pat izvirzīties vadībā – 20:19. Atlikušās desmit spēles minūtes noslēdzās neizšķirti 25:25, un jau pēc spēles beigu signāla ar meistarīgu brīvmetienu izšķirošos vārtus guva Kristers Plūme.

MSĢ spēlētāji Valdis Kalniņš un Endijs Šnepste pēc spēles stāstīja, lai gan komandai ir izdevies izveidot metienu situācijas, metienu realizācija mazliet pievīla, tāpat tika pieļautas daudz piespēļu kļūdas, kuras pretinieki pārvērta vārtu guvumos. Endijs uzsvēra, ka šajā spēlē ir izdevusies ļoti laba sadarbība ar līnijas spēlētājiem. Savukārt Mācis Drēviņš un Niks Lagzda uzsvēra, ka pirmajā puslaikā aizsardzībā ir izdevies nospēlēt labi, lai gan bez kļūdām komanda neiztika, otrajā puslaikā ir izdevies labāk komunicēt, tomēr spēles beigās ir pieļautas kļūdas, kuras deva pretiniekiem iespēju tikt pie brīviem metieniem.