Federācija 27.12.2022 09:34

Kas gaidāms šajā nedēļā?

Kas gaidāms šajā nedēļā

2022. gads straujiem soļiem tuvojas noslēgumam, bet handbola pasaulē notikumu vēl daudz. Šonedēļ gaidāma handbola podkāsta 2. sezonas 7. epizode, divas aizraujošas spēļu dienas Latvijas un Čehijas valstsvienībām, kā arī Latvijas čempionāta spēle 1. līgā.

Trešdien, plkst. 15.00, Best4Sport.TV kanālā Anatolijs Kreipāns un Edmunds Bogdanovs aizvadīs pēdējo šī gada handbola podkāsta epizodi, viesos uzņemot kādreizējo Latvijas Handbola federācijas prezidentu, ģenerālsekretāru un vīriešu izlases kapteini Anriju Brencānu.

Viņi runās par handbola attīstību un izmaiņām, izlasēm tad un tagad, tehnoloģijām un to pielietojumu sportā un citām svarīgām tēmām.

Pieslēdzies, uzmanīgi skaties un klausies, jo, kā ierasts, epizodes noslēgumā konkursa jautājums.

Trešdien un ceturtdien, Rimi Olimpiskajā centrā aicinām līdzjutējus atbalstīt Latvijas vīriešu izlasi draudzības spēlēs pret Čehijas valstsvienību.

Pirmā spēle notiks 28. decembrī plkst. 19.00, bet otra 29. decembrī plkst. 17.00. Starplaikā veiklākajiem skatītājiem būs iespēja savā īpašumā iegūt fanu kreklu. Biļetes uz spēlēm iegādājamas bezrindas.lv.

Pateicoties mūsu sadarbības partnerim Tonybetfan, skatītājiem būs iespējams spēles vērot arī tiešraidēs TV4 kanālā un sportacentrs.com.

Savukārt Latvijas čempionātā, 30. decembrī plkst. 20.00, gaidāma 1. līgas spēle – HK S&A savā laukumā uzņems ZRHK Dobele/DSS komandu. Spēles tiešraidi skaties mūsu mājaslapā vai Youtube kontā.