“Jēkabpils SS” izcīna uzvaru un nostiprinās pirmajā vietā

Sestdienas vakarā Latvijas handbola Virslīgā sievietēm pirmo uzvaru otrajā posmā izcīnīja "Jēkabpils SS" komanda, kas līderu spēlē ar 38:33 pieveica "Stopiņu NHK" un tādā veidā nostiprinājās grupas turnīra tabulas pirmajā vietā.

"Jēkabpils SS" bija labākā komanda sezonas pirmajā posmā, kad sešas vienības katra ar katru aizvadīja divas spēles. Jēkabpilietes guva septiņas uzvaras un piedzīvoja trīs zaudējumus. Otrajā vietā ar sešām uzvarām un četriem zaudējumiem ierindojās tieši "Stopiņu NHK" komanda.

Vakar spēle norisinājās Jēkabpilī, kur vietējās meitenes maču sāka ar 3:0 izrāvienu. Tieši spēle uzbrukumā ir "Jēkabpils SS" komandas galvenais ierocis šajā sezonā. Pagājušās sezonas čempiones ir rezultatīvākā komanda čempionātā, un ar uzbrukuma handbolu mājinieces pirmo puslaiku arī noslēdza ar trīs vārtu handikapu – 19:16.

Otrā puslaika sākumdaļu Jēkabpils handbolistes uzvarēja ar 7:2, tādējādi lielā mērā arī izšķirot spēles likteni šajā mačā. "Stopiņu NHK" atlikušajā daļā nedaudz samazināja rezultāta starpību, bet "Jēkabpils SS" vienalga galarezultātā svinēja pārliecinošu uzvaru ar 38:33.

Rezultatīvākā uzvarētāju sastāvā ar 11 vārtiem bija Simona Ārmane, sešus vārtus guva Gita Kaulakane, piecus pievienoja Enija Anča, bet pa četriem guva Krista Krūmiņa un Krista Minova. "Stopiņu NHK" rindās desmit vārti Ivitai Asarei, astoņi – Dainai Sergejevai, seši – Elitai Ekkertei un pieci – Elzai Seržantei.