SynotTip handbola virslīga 20.02.2022 18:35

HK Vaiņode handbolistiem grūta uzvara Jūrmalā

vaiņode.v1

SynotTip handbola virslīgā pie grūtas uzvaras tika HK Vaiņode handbolisti, kuri ar rezultātu 34:33 pārspēja Jūrmalas Sports komandu. HK Vaiņode komandai šī bija pirmā uzvara divās spēlēs, kas A grupas kopvērtējumā dod viņiem 3. vietu, savukārt Jūrmalas Sports komandai otrais zaudējums un 5. vieta A grupā.

• Jūrmalas Sports – HK Vaiņode      33:34 (15:16)

Spēles pirmajās piecās minūtēs vadību izdevās pārņemt mājiniekiem 3:1, spēles turpinājumā uz rezultāta tablo bija redzami vairāki neizšķirti – 3:3, 4:4, 5:5, 6:6, pēc kura nelielu pārsvaru ieguva HK Vaiņode – 8:6. Tomēr arī spēles turpinājumā jau atkal vairākkārt notika vadības maiņa un rezultāta izlīdzināšana, tā tas turpinājās līdz pat pirmā puslaika beigām. Atpūtā dodoties nelielu pārsvaru bija ieguvuši viesi no Vaiņodes – 16:15. Otrajā puslaikā HK Vaiņode komanda panāca pat plus četru – 21:17, kad bija spēlētas 36 minūtes. Jūrmalnieki, lai gan pretiniekiem pietuvojās te viena, te divu vārtu atstatumā, tomēr neizšķirtu panāca tikai mazāk nekā astoņas minūtes pirms spēles beigām – 28:28. Pēdējo reizi šajā spēlē neizšķirts tika fiksēts četras minūtes un 10 sekundes pirms spēles beigām – 31:31. Spēles beigas veiksmīgāk aizvadīja HK Vaiņode un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 34:33. Uzvarētāju rindās 11 vārti Oskaram Pāvilam, bet Jūrmalas Sports komandā Ričardam Jablonskim, kurš guva 14 vārtus.

Jūrmalas Sports –
Jablonskis 14, Grīnbergs 7, Ignatjevs 4, Balceris 2, Gulbis 2, Kuplis 1, Korzāns 1, Zariņš 1, Pusbarnieks 1
HK Vaiņode –
Pāvils 11, Grundmanis 6, Mickus 4, Taujēns 4, Plūme 4, Pumpurs 3, Tiškus 1

Baltijas Handbola līgā uzvara ZRHK Tenax Dobele komandai, kuri ar rezultātu 39:26 pieveica SK Latgols Ludza handbolistus, bet HK Ogre/Hydrox piekāpās Klaipēdas HC Dragunas komandai -26:39. Dobelnieki šobrīd turnīra tabulā ieņem 7. vietu, HK Ogre/Hydrox ir pakāpušies vietu augstāk un ieņem 11. vietu, savukārt SK Latgols Ludza joprojām ir vienīgā komanda, kura šajā sezonā nav izcīnījuši nevienu uzvaru, un ierindojas pēdējā – 13. vietā.

• ZRHK Tenax Dobele – SK Latgols Ludza             39:26 (20:12)