HK Vaiņode apspēlē Salaspils komandu, 1. līgā sezonas līderis HK S&A gūst savu astoto uzvaru

DSC_0045-2

Šodien Latvijas čempionātā virslīgā vīriešiem HK Vaiņode viesos uzņēma Salaspils komandu, kas tāpat kā iepriekšējā savstarpējā spēlē atstāja uzvaru vaiņodniekiem, šoreiz ar rezultātu 26:23 (13:13). 1. līgā Ulbrokas SK piekāpās sezonas līderim HK S&A ar rezultātu 25:30 (16:14).

Iepriekšējā savstarpējā spēle virslīgas komandām aizvadīta 16. oktobrī Salaspilī, kur HK Vaiņode uzvarēja ar trīs vārtu pārsvaru – 27:30. Arī šoreiz Salaspils komandai zaudējums, piekāpjoties par trīs vārtiem – 23:26.

Lai gan pirmā puslaika laikā vairākkārtēji HK Vaiņode komandai izdodas būt priekšā pretiniekam ar vismaz +1, kopumā pirmais puslaiks abām komandām nospēlēts vienlīdzīgi, to noslēdzot ar neizšķirtu rezultātu – 13:13.

Arī otrajā puslaikā abas komandas nepadodas un notur rezultātu neizšķirtu. 43. spēles minūtē salaspiliešiem pirmo reizi izdodas izvirzīties priekšā ar +1. Pateicoties Deivida Strazda un Oskara Pāvila precizitātei, HK Vaiņode 49. spēles minūtē panāk 3 vārtu izrāvienu un to notur līdz pat spēles beigām.

Salaspils spēlētāja Artūra Kļaviņa pēcspēles komentārs: “Spēle bija bagāta ar emocijām. Pirmajā puslaikā parādījām, ka varam nospēlēt vienlīdzīgi pretiniekam. 2. spēles minūtē turējām 8 pret 8. Pirmais puslaiks tiešām bija ļoti labs. Otrajā puslaikā pietrūka enerģijas, un nedaudz precizitātes. Jāsaņemas, ar brīvu prātu jāiet un jācīnās, jo mums ir kur tiekties, priekšā smags ceļš.”

HK Vaiņode – Salaspils 26:23 (13:13)

HK Vaiņode – Oskars Pāvils 9/14, Deivids Strazds 5/6, Jurģis Strēlis 5/9, Rihards Plūme 4/7

Salaspils Artūrs Kļaviņš 8/11, Krists Vidzis 4/8, Igors Ignatjevs 4/7

1. līgā Ulbrokas SK komanda devās viesos pie HK S&A. Pirmajā puslaikā spēles vadība Ulbrokas SK rokās, piecas reizes esot priekšā pretiniekam ar +3. Aizkrauklieši vairākas reizes rezultātu arī izlīdzina, taču nespēj izrauties vadībā un pirmo puslaiku noslēdz ar rezultātu 14:16.

41. spēles minūtē Ernests Aņisimovs izlīdzina rezultātu (19:19), bet minūti vēlāk viņa komandas biedrs Edgars Iljinihs uzsāk HK S&A komandas pārākumu, kuru Ulbrokas SK handbolisti vairs nespēj apspēlēt. Vēl pēdējā sekundē Aleksis Dīcis veic precīzu metienu vārtos un spēli noslēdz ar HK S&A komandas uzvaru – 30:25.

HK S&A – Ulbroka SK 30:25 (14:16)

HK S&A – Mārtiņš Gailītis 11/13, Edgars Iljinihs 9/16, Ernests Aņisimovs 5/7, Vladimirs Kurmēns 2/5