Baltijas handbola līga 21.11.2021 20:53

HK Ogre uzvar ZRHK Tenax Dobele, SK Latgols zaudējums

tit

Kārtējas spēles Baltijas Handbola līgā aizvadīja Latvijas komandas. ZRHK Tenax Dobele Latvijas derbijā piekāpās HK Ogre komandai (29:30), savukārt SK Latgols Ludza atzina HC Dragunas Klaipēda (34:48) komandas pārākumu.

HK Ogre – ZRHK Tenax Dobele  30:29 (16:15)
Latvijas derbijs izvērtās ļoti aizraujošs un jau pēc pirmajām 30 minūtēm HK Ogre nebija gatava piekāpties cīņā pret Latvijas čempioniem. Renāts Hovratovičs ar sešiem gūatajiem vārtiem palīdzēja komandai pārtraukumā doties ar vienu vārtu pārsvaru – 16:15. Arī otrais puslaiks bija saspringts un aizraujošs. Dobelnieki spēja atgūt vadību, taču HK Ogre darīja visu, lai noturētos spēlē un tas arī izdevās. 15 sekundes līdz spēles beigām ar 7 metru soda metienu ogrēnieši panāca 30:29 un, tāds arī bija spēles beigu rezultāts.

Andris Molotanovs, HK Ogre komandas galvenais treneris
“Protams, ka ir prieks par uzvaru. Runājot par sniegumu, domāju, ka komanda nospēlēja ļoti labi gan uzbrukumā, gan aizsardzībā – bijām savākušies. Šodien lielāku uzsvaru likām uz aizsardzību un, tas arī nostrādāja, savukārt uzbrukumā bijām pacietīgāki un izspēlējam līdz brīvām situācijām. Prieks, ka Renāts iekļāvās spēlē sev netipiskajā – līnijas spēlētāja pozīcijā, komanda bija kā komanda. Arī Toms aukstasinīgi iemeta 7 metru soda metienus, kad tas bija vajadzīgs, tāpat mūsu vārtsargi nospēlēja labi. Esam uz pareizā ceļa, un jāatgriež iepriekšējā jauda, šis noteikti ir labs stimuls un motivācija turpināt, bet, protams, nedrīkstam sapriecāties un domāt, ka viss ir izdarīts. Mums priekšā daudz svarīgu spēļu un viena jau nākamnedēļ izbraukumā ar SK Latgols komandu, kurai ir labi jāsagatavojas. Komandai ir liels potenciāls un es ceru, ka mēs to turpināsim pierādīt. Mums jāuzlabo fiziskā sagatvotība, viss ir mūsu pašu rokās.”

Sandris Veršakovs, ZRHK Tenax Dobele komandas treneris
“Nedēļas nogales mērķi tikai daļēji izpildīti. Tas, ka šodienas spēle nebūs viegla bija paredzams. Visa spēle arī bija punkts punktā, tikām līdz plus četri un nenoturējām pārsvaru, galā minimāls zaudējums. Diemžēl kāds vienmēr uzvar, un kāds zaudē, šoreiz mēs. Analizēsim kļūdas, lai tās neatkārtotos un jau rītdien sāksim gatavoties EHF Eiropas Kausa spēlēm Grieķijā.”

Rezultatīvākie spēlētāji:
HK Ogre – Patsykailik 10, Lielais 7, Hovratovičs 7, Haisa 3, Lazdiņš 3
ZRHK Tenax Dobele –  Plūme 5, Miķelsons 5, Pančenko 4, Tuminskis 3, Šuleiko 3, Kreicbergs 3, Politers 2, Kuremnieks 2, Juzups 1, Suharevs 1

SK Latgols Ludza – HC Dragunas Klaipeda             34:48 (15:25)
HC Dragunas Klaipeda spēli iesāka pārliecinoši un jau pirmajā puslaikā panāca sev labvēlīgu +5 (13:8). Līdz pirmā puslaika beigām lietuviešiem pārsvaru izdevās dubultot – 25:15. Otrajā puslaikā Ludzas komanda nespēja rast risinājumu, lai spēli izlīdzinātu, un Klaipēda turpināja palielināt savu pārsvaru un otro dienu pēc kārtas guva vairāk nekā 40 vārtus, svinot uzvaru ar rezultātu 48:34.

Gintaras Cibuļskis, HC Dragunas Klaipēdas treneris
“Šodien guvām 48 vārtus, es teiktu, ka pretinieku aizsardzība nebija tā labākā, viņi ļāva gūt vieglus vārtus. Arī šodien mums bija iespēja dot spēles laiku mūsu jaunajiem spēlētājiem. Mēs izbaudījām spēli. Tagad mums ir 7 stundu brauciens uz Klaipēdu. Šajā nedēļas nogalē ieguvām visus četrus punktus, viss noritēja kā plānots.”