Federācija 14.06.2022 19:43

Handbola masveidības veicināšanas nometne – “Jautrais Handbols”

Pink Minimal Christmas Countdown Instagram Post (1920 × 1080 pikseļi)

Latvijas Handbola federācija sadarbībā ar LKSSA (Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija) pirmo reizi organizē bērnu nomenti Ogrē masveidības veicināšanai – “Jautrais Handbols”, kas norisināsies no 11. līdz 15.jūlijam. 

Projekta mērķis:
Latvijas Handbola federācijas projekta Bērnu un jauniešu nometne “Jautrais Handbols” mērķis ir popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu bērnu un jauniešu vidū, attīstīt patstāvību un pārliecību par savām spējām, uzlabot fizisko sagatavotību, pilnveidot vai radīt priekšstatu par dažādiem sporta veidiem, spēlēm, rotaļām un fiziskajiem vingrinājumiem. Iepazīstināt ar handbola spēles daudzveidību – mini handbols, handbols, pludmales handbols, street Handbols. Radīt iespēju, pilnveidot komunikācijas prasmes ar vienaudžiem. Iepazīstināt dalībniekus ar veselīga uztura pamatiem.

Projekta apraksts:
Bērnu un jauniešu nometnes “Jautrais Handbols” dalībnieki ir bērni, kuri līdz šim nav spēlējuši handbolu, bet kuri vēlas apgūt sporta spēles dažādību. Piecu aizraujošu dienu garumā bērniem Ogres pilsētā būs iespēja caur dažādām sporta aktivitātēm apgūt sporta veida dažādību, katru nometnes dienu akcentu liekot uz kādu no handbola paveidiem – klasiskā handbola, mini handbola, street handbola, pludmales handbola. Kā arī nometne dos iespēju dalībniekiem apgūt iemaņas tādos sporta veidos kā futbols, basketbols, volejbols, frisbijs, florbolsbadmintons, šahs, dambrete u. c. Papildus sporta un galda spēlēm būs iespēja apgūt dažādus vingrošanas un vienkāršus akrobātikas vingrinājumus.

Latvijas Handbola fedreācijas ģenerālsekretāre Līga Bīriņa pauž prieku un gandarījumu par to, ka sadarbojoties gan ar LKSSA, gan Ogres novada sporta centru ir izdevies izveidot un aizsākt šādu projektu:
“Šobrīd Latvijas Handbola federācija pārskatot prioritāros sporta veida mērķus, sporta veida nākotnes attīstībā liek akcentu uz bērnu un jauniešu sporta attīstīšanu un sporta veida masveidību. Ogre vēsturiski ir bijis liels handbola centrs, bet ar citu sporta veidu popularitātas pieaugumu, handbolā šobrīd ir sarucis spēlēt gribētāju skaits, tiekoties ar Ogres novada sporta centru bijām vienisprātis, ka šāds projekts būtu nepieciešams, lai stiprinātu handbola tradīcijas un popularizētu sporta veidu.”

Ja vēlies izmēģināt ko jaunu un iespējams atrast sev piemērotāko sporta veidu, piesakies nometnei un izbaudi vasaru kopā ar handbolu!

Reģistrēšanās anketa – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-L0gNiWzXZ7T7R-1-21wgD6ItyAFFhfIXv-ckctVVgtAhvw/viewform