Mini handbols 12.12.2022 16:18

Grinčs, suns Rotto un citi pārteigumi piedzīvoti 2022. gada noslēdzošajā Latvijas kausa mini handbola festivālā

DJI_0946

10. decembrī Rimi Olimpiskajā centrā svētku noskaņās aizvadīts “Latvijas kauss mini handbolā 2022. gada noslēguma posms – Ziemassvētku zvaigžņu festivāls”, kas rīkots sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi. Papildus mini handbola sacensībām, īpašas aktivitātes un balvas sarūpēja Rīgas pašvaldības policija un to talismans – suns Rotto, Grinčs un citi pasākuma atbalstītāji. 

Pasākumā kopumā piedalījās vairāk kā 50 komandas un aptuveni 400 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Visas dienas garumā bērni piedalījās mini handbola sacensības, kuru noslēgumā ikviens mazais handbolists saņēma piemiņas medaļu un gardas balvas no pasākuma atbalstītājiem. 

Papildus sacensībām, bērniem bija iespēja iemēģināt roku veiklību, asināt prātu un iegūt jaunas zināšanas pasākuma atbalstītāju sarūpētās aktivitātēs. Par īpašu aktivitāti parūpējās Rīgas pašvaldības policija, kuri iepazīstināja bērnus ar drošības noteikumu ievērošanu pilsētā, izsniedza informatīvas un izglītojošas uzdevumu burtnīcas un citas papildus balvas, kā arī sarūpēja interaktīvas spēles, kurās bērni praktiski pārbaudīja savas zināšanas. Īpašs pārsteigums bērniem bija Rīgas pašvaldības policijas talismans – suns Rotto.

Pasākuma “nagla” – Grinčs, kurš bērniem bija sarūpējis iesildīšanās vingrinājumus pirms sacensībām. Visas dienas garumā zaļais pasaku varonis priecēja bērnus un kļuva par īstu slavenību, bērniem ne mirkli nepametot Grinču un lūdzot izsniegt autogrāfus. 

Pasākums tika rīkots svētku noskaņās – dalībnieki rotājās rūķu cepurēs un citos svētku atribūtos, DJ atskaņoja Ziemassvētku dziesmas.

Pasākumu atbalstīja Latvijas Sporta federāciju padome, Eiropas Handbola federācija, SIA „Snacks and more”, SIA “Saldais dzintars”, SIA “Sporta punkts Latvija”, AS “Rīgas dzirnavnieks”.

Pilno foto galeriju skaties šeit. Foto – Ralfs Laizāns.

Mini handbola sacensību rezultāti: