Mūsējie ārzemēs 30.05.2023 10:19

Geislers arī nākamo sezonu turpinās 3. līgā

csm_rsz_20220829_thl-mannschaft2022-2023_0002_627b51c182

Vakar noslēdzošajā cīņā par vietas saglabāšanu Vācijas 3. līgā aizvadīja Ralfa Geislera “Team HandbALL Lippe II”, kura izbraukumā ar 39:31 (20:16) pārspēja “DHK Flensborg” komandu, tādējādi nopelnot nepieciešamos punktus un finišējot līderos.

Pirmais puslaiks liecināja, ka panākumu nāksies izcīnīt ne bez sīvas cīņas, jo pretinieks “DHK Flensborg” spēlēja punkts punktā. Vien pēdējās četrās minūtēs pirms puslaika beigām “Team HandbALL Lippe II” handbolisti veiksmīgi realizēja četrus metienus un panāca rezultātu 20:16, otro puslaiku iesākot jau ar četru vārtu vadību.

Pretinieks salūza otrā puslaika sākumā, deviņās minūtēs Ralfa Geislera komandai palielinot rezultāta starpību līdz astoņiem vārtiem (27:19). Vēl divas reizes īsi pirms spēles beigām “Team HandbALL Lippe II” panāca spēles lielāko rezultāta izrāvienu, deviņus vārtus (38:29, 39:30), tomēr uzvaru guva ar astoņu vārtu pārsvaru (39:31).

Šajā spēlē Ralfam Geisleram četru vārtu guvumus.