Baltijas handbola līga 29.01.2023 18:38

Dobelniekiem Baltijas līgā ceturtā uzvara pēc kārtas, ASK un Ogre arī šodien bez panākumiem

NIK_6014

Baltijas līgā ZRHK Tenax Dobele šodien laukumā pieveica VHC Sviesa (30:24), izcīnot jau ceturto uzvaru pēc kārtas. Savukārt bez panākumiem arī sesto spēļu nedēļu noslēguši ASK Zemessardze/LSPA un HK Ogre/HYDROX handbolisti.

HK Ogre/HYDROX spēli iesāka esot vadībā ar +2 (5:3). 10. minūtē igauņu handbolisti izlīdzināja rezultātu (6:6) un pārņema spēles gaitu savās rokās. Vēl 28. minūtē Eduards Malahovs tomēr panāca neizšķirtu (15:15), taču Mistra handbolisti guva trīs vārtus pēc kārtas un vairs neļāva ogrēniešiem būt pārākiem.

Otrā puslaika laikā Mistra komanda rezultāta starpību palielināja, spēles beigās sasniedzot maksimālo izrāvienu un gūstot uzvaru ar rezultātu 37:27.

HK Ogre/HYDROX – Mistra 27:37 (15:18)

HK Ogre/HYDROX – Elvijs Borodovskis 6/9, Rihards Leja 4/8, Aliaksei Haisa 4/6, Reinis Sļusarevs 3/4, Gustavs Batņa 3/7

Mistra Vladyslav Naumenko 9/12, Martin Nerut 8/8, Sander Sven Annula 5/5, Arno Vare 4/4, Rauno Aus 3/4

Spēles pirmo divu vārtu guvums Kristera Riharda Ozola kontā, ASK komandai pirmās spēles piecas minūtes esot vadībā. 7 metru soda metienā Viljandi HC spēlētājs Ott Varik izlīdzināja rezultātu (2:2) un aizsāka rezultāta izrāvienu, pirmo puslaiku noslēdzot ar 16:10.

Laika intervālā no 36. līdz 43. minūtei katra komanda met sešas reizes, bet nespēj būt rezultatīva, saglabājot rezultātu ar 12:19 igauņu labā. Līdz pat spēles beigām Viljandi HC noturās priekšā ar +7 un spēli noslēdz ar 27:20.

ASK Zemessardze/LSPA – Viljandi HC 20:27 (10:16)

ASK Zemessardze/LSPA – Renārs Grebeņņikovs 5/7, Kristers Rihards Ozols 4/10, Ingus Kristiāns Jonuška 3/8, Gunārs Liepiņš 2/2, Kristiāns Kelerts 2/4

Viljandi HC – Ott Varik 6/9, Kristo Voika 5/10, Aleksander Pertelson 4/11, Mikk Varik 4/5

Lai gan spēles rezultātu atklāja Lietuvas VHC Sviesa spēlētājs Valdas Drabavičius, ZRHK Tenax Dobele handbolistiem izdevās pārņemt spēles vadību, arī pēctam, kad pirmā puslaika vidū lietuvieši noturēja neizšķirtu rezultātu trīs uzbrukumos (5:5, 6:6, 7:7). Pātraukumā dobelnieki devās esot teju uz pusi rezultatīvākiem nekā pretiniekiem (12:7).

Arī otrā puslaika laikā līdz pat spēles beigām Dobeles Tenax komanda noturās priekšā ar vismaz +5, pārlieicinošu uzvaru izcīnot pie rezultāta 30:24.

ZRHK Tenax Dobele – VHC Sviesa 30:24 (12:7)

ZRHK Tenax Dobele – Ņikita Pančenko 7/10, Nils Kreicbergs 7/11, Nils Aivis Miķelsons 3/6, Linards Usāns 3/6, Antons Šuleiko 3/5, Ričards Juzups 3/5

VHC Sviesa Laurynas Palevičius 5/6, Šarūnas Ugianskis 5/6, Eimantas Sinkevičius 4/8, Skirmantas Plėta 3/5, Tadas Rasakevičius 3/5

Dobelnieki Baltijas līgas sesto spēļu nedēļu iesāka atrodoties 4. vietā B grupas turnīra tabulā. Pēc šīs nedēļās uzvarām abās spēlēs, viņiem izdevies pakāpties no 4. uz 2. vietu un iekrāt kopumā 12 punktus.