Dobelnieki pieveic MSĢ

NIK_2399

Latvijas čempionāta vīriešu virslīgā šovakar aizvadīta spēle Murjāņos, kur mājinieki piekāpās sezonas līderei ZRHK Tenax Dobele ar rezultātu 30:36 (8:17).

Jau spēles ievadā dobelnieki izvirzās priekšā ar +6. Pāris reizes MSĢ handbolistiem izdodas samazināt rezultāta deficītu līdz -5. Vēl dažas sekundes pirms pirmā puslaika beigām, Kristers Plūme veic precīzu metienu vārtos un ZRHK Tenax Dobele pārtraukumā dodās ar 17:8.

Otrajā puslaikā rezultāta starpība tiek palielināta, Dobeles handbolistiem 43. minūtē sasniedzot lielāko rezultāta izrāvienu ar +12 (15:27). MSĢ handbolistiem līdz spēles beigām izdodas samazināt rezultāta deficītu līdz -6 un spēle beidzas ar rezultātu 30:36, Tenax Dobele svinot sezonas devīto uzvaru.

Spēles laikā Emīls Kurzemnieks guva traumu, taču ZRHK Tenax Dobele treneris Sandris Veršakovs nespēj komentēt cik nopietnu, vien sacīt: “Uzvara mums ir, bet šoreiz diemžēl bez uzvaras garšas.”

MSĢ treneris Arnolds Straume: “Šovakar dobelnieki bija trīs galvas tiesas pārāki. Godīgi sakot, spēlējām slikti, lai gan gala rezultāts nav tik slikts. Šodien bijām švakāki, nebijām pilnā sastāvā, bet atkal bija iespēja gūt labu pieredzi jaunajiem spēlētājiem. Sestdien nākamā spēle!”

MSĢ rezultatīvākā spēlētāja Endija Šnepsta pēc spēles komentārs: “Mums bija dots uzdevums, kuru pirmā puslaika laikā neizpildījām. Otrajā puslaikā saņēmāmies, cīņa atjaunojās un piekāpāmies tikai par 6.”

MSĢ – ZRHK Tenax Dobele 30:36 (8:17)

MSĢ – Endijs Šnepsts 9/15, Valdis Kalniņš 7/13, Rauls Erlends Serafimovičs 4/8, Leno Daniels Kazlovskis 3/4

ZRHK Tenax Dobele – Kārlis Krūmiņš 9/11, Ņikita Pančenko 8/9, Ričards Juzups 6/6, Nils Aivis Miķelsons 3/6