Dobelnieces pārākas par SK Latgols komandu, Stopiņu PHK un LSPA nospēlē neizšķirti

326959493_921284819223772_1880004714889874794_n

Šodien Latvijas čempionātā sieviešu virslīgā aizvadītas divas spēles. A grupā REIR / Dobele SS handbolistes pieveica SK Latgols komandu (34:27), savukārt B grupas cīņa starp Stopiņu PHK un LSPA komandām noslēdzās neizšķirti (25:25).

Pēc vienlīdzīgi nospēlētām deviņām minūtēm, SK Latgols handbolistes uz īsu brīdi izvirzījās priekšā ar +2 (7:5). Taču laukuma saimnieces līdz pirmā puslaika beigām vēl dažas reizes rezultātu izlīdzināja un pātraukumā devās esot vadībā jau ar +7 (19:12).

Otrā puslaika gaitā ludzānietes samazināja rezultāta deficītu līdz -3 (20:23), taču līdz spēles beigām tā arī nespēja to likvidēt. Veiksmīgi noturoties vadībā, REIR / Dobele SS spēles beigās izcīnīja uzvaru ar septiņu vārtu pārsvaru.

Uzvarētāju komandā 11 vārtu guvums Kristiānai Blažēvicai, bet vēl deviņu Valērijai Zarovskai. SK Latgols komandā ar izcilu precizitāti deviņus metienus izpildīja Laura Rutkovska.

Nākamā tuvākā spēle abām komandām 11. martā, atkārtoti stājoties pretīm viena otrai.

REIR / Dobele SS – SK Latgols 34:27 (19:12)

REIR / Dobele SS – Kristiāna Blažēvica 11/14, Valērija Zarovska 9/12, Elīza Bilkšte 5/7, Ilvija Buivide 4/6

SK Latgols – Laura Rutkovska 9/9, Juta Bindemane 6/9, Madara Cibuļska 4/5

Sīva cīņa Stopiņu PHK komandas laukumā, sākumu nospēlējot vienīdzīgi. Vien pirmā puslaika beigās un otrā puslaika ievadā, pateicoties 15 precīzu metienu virknei, Stopiņu PHK panāca rezultātu izrāvienu ar +8 (23:15). Spēles pēdējās 13 minūtes LSPA handbolistes nonāca mainītās lomās un ar desmit precīziem metieniem likvidēja rezultāta deficītu, izšķirošo 25. metienu pēdējās sekundēs precīzi veicot Kristīnei Daņiļenko.

Pa septiņiem vārtiem Stopiņu PHK spēlētāju Elitas Ekkertes un Lauras Lielās kontā. 10 reizes 15 metienos rezultatīva bija LSPA spēlētāja Dinija Purviņa.

LSPA un Stopiņu PHK komandām nākamās spēles izbraukumā pret Salaspils SS komandu, attiecīgi 28. februārī un 5. martā. Savukārt otro savstarpējo spēli abas komandas aizvadīs 1. aprīli.

Stopiņu PHK – LSPA 25:25 (14:12)

Stopiņu PHK – Elita Ekkerte 7/13, Laura Lielā 7/12, Viktorija Talagajeva 5/12, Lana Nikolajeva 4/7, Elizabete Kazāka 2/3

LSPA – Dinija Purviņa 10/15, Anna Makarova 5/6, Kristīne Daņiļenko 4/10, Jekaterina Liepiņa 3/10

Latvijas čempionāta 2022/2023. gada sezonas 2. posma sieviešu virslīgas turnīra tabula