Dobelnieces izcīna uzvaru pār Stopiņu PHK

IMG_2196

Šovakar Latvijas čempionātā sieviešu virslīgā aizvadīta spēle Dobelē, kurā Stopiņu PHK komanda piekāpās REIR/Dobele SS ar rezultātu 35:43 (17:25). Līdz šim 2022/2023. gada sezonā Stopiņu komandai nav izdevies gūt panākumus, savukārt dobelnieces ierindojušās vicelīderes pozīcijā.

Spēles sākumā Laura Lielā un Elita Ekkerte panāca Stopiņu PHK rezultāta pārākumu, taču minūti vēlāk Dobeles handbolistes izlīdzina rezultātu un līdz pat spēles beigām neļauj pretiniecēm pārņemt spēles vadību. Puslaika beigās REIR / Dobele SS panāca +8 (25:17).

Otrā puslaika laikā dobelnieces spēles pēdējās 10 minūtēs uzsāk lielāko rezultāta izrāvienu, panākot rezultāta starpību ar +10 (43:33). Spēles pēdējās trīs minūtēs Stopiņu komanda spēj rezultāta starpību samazināt, kā arī pēdējās sekundēs nopelnīt 7m soda metienu. Hannas Silvestrovas izpildītais metiens bija precīzs, kas ļāva Stopiņu komandai rezultāta starpību samazināt līdz -8 (43:35).

REIR / Dobele SS – Stopiņu PHK 43:35 (25:17)

REIR / Dobele SS – Elīza Bilkšte 10/12, Valērija Zarovska 8/12, Ilvija Buivide 7/8, Katrīna Koņušeka 7/8, Kristiāna Blažēvica 6/9, , Ieva Reinfelde 4/5

Stopiņu PHK – Elita Ekkerte 11/18, Laura Lielā 9/18, Hanna Silvestrova 5/8, Lana Nikolajeva 4/6