Mūsējie ārzemēs 24.11.2022 11:54

Dainim Krištopānam trešo reizi septiņu vārtu guvums un vieta top 3

20221123_psg_gog_gallery3.v1

Vakar EHF Čempionu līgā Daiņa Krištopāna Parīzes “Saint-Germain” komanda izcīnīja sesto uzvaru šajā sezonā. Saspringtā spēlē pret dāņu GOG, pirmā puslaika rezultāts neizšķirts (16:16), noslēgumā PSG uzvarēja ar piecu vārtu pārsvaru (41:36).

Dainis Krištopāns: “GOG ir ļoti laba handbola komanda, kas spēlē ļoti labi taktiski un tehniski. Viņi daudz un ātri skrien, un mums bija dažas problēmas atgriezties aizsardzībā. Taču mēs nodemonstrējām savu pieredzi un mūsu otrais puslaiks bija labāks. Jannick (Green) šovakar bija lielisks.”

Jau trešo spēli pēc kārtas Dainis Krištopāns guvis septiņus vārtus, šoreiz no 11 metieniem, izceļoties kā vienam no rezultatīvākajiem spēlētājiem. PSG pusē pa septiņiem vārtiem guva arī Nīderlandes valstsvienības līderis, saspēles vadītājs Luks Šteinss un līnijas spēlētājs, polis Kamils Šipržaks. Krištopāns arī vairākkārt izcēlās ar rezultatīvām piespēlēm. Pēc šīs spēles Dainis iekļuva Čempionu līgas rezultatīvāko spēlētāju top 3 (tabulu skatīt zemāk).

PSG šosezon Čempionu līgā izspēlējuši septiņas spēles, ciešot vienu zaudējumu pirmajā spēlē pret Ungārijas komandu “Telekom Veszprem HC”. Čempionu līgas A grupas kopvērtējumā PSG pagaidām ierindojas pirmajā vietā ar 12 punktiem. Pirmo divu vietu ieguvējas iegūs tiešo ceļazīmi uz turnīra ceturtdaļfinālu, savukārt trešo līdz sesto pozīciju īpašnieces izslēgšanas cīņas sāks jau astotdaļfināla kārtā.

EHF Čempionu līgā atbildes spēle pret Dānijas komandu GOG notiks 30. novembrī,  bet tuvākā PSG gaidāma spēle 27. novembrī pret “Saint-Raphaël” Francijas čempionātā.

Interesanta statistika

Foto uzņēmums no EHF mājaslapas. TOP 3 rezultatīvākie spēlētāji EHF Čempionu līgā