Uncategorized 13.05.2021 09:33

Daiņa Krištopāna PSG Čempionu līgas ceturtdaļfinālā pirmajā spēlē piedzīvot zaudējumu

a22i8288

Daiņa Krištopāna PSG Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē piedzīvo zaudējumu

Vakar norisinājās Eiropas Handbola federācijas Čempionu līgas ceturtdaļfināla spēle starp Parīzes “Saint-Germain” un Ķīles “THW”, kurā uzvaras laurus plūca pašreizējie čempioni – Ķīles handbolisti -, “nozogot” uzvaru parīziešiem vien spēles pēdējās minūtēs. Spēle noslēdzās ar reuzltātu 31:29.

Latvijas nacionālās vīriešu handbola izlases spēlētāja Daiņa Krištopāna pārstāvētais Parīzes handbola klubs lielāko spēles daļu bija vadībā, tomēr spēles 47. minūtē pēc vairākām neveiksmīgām epizodēm parīziešu rindās Ķīles spēlētāji spēja izvirzīties vadībā ar rezultātu 23:22 un vēl pēc dažām minūtēm jau iegūt trīs vārtu pārsvaru (28:25).

Cīņa laukumā norisinājās līdz spēles pēdējām sekundēm, un parīziešiem vēl izdevās gūt vārtus vien deviņas sekundes pirms beigu signāla, tomēr atgūt pārsvaru, lai svinētu uzvaru spēlē, viņiem vairs neizdevās. Līdz ar to Ķīles handbolisti izcīnīja pirmo uzvaru EHF Čempionu līgas ceturtdaļfinālā.

Latvijas handbola izlases spēlētājam Dainim Krištopānam šajā spēlē no izdarītiem četriem metieniem izdevās gūt divus vārtus. Viņam arī izdevās dot vienu rezultatīvu piespēli, kā arī, aktīvi darbojoties aizsardzībā, viņš nopelnīja dzelteno kartīti, kā arī divu minūšu noraidījumu.

Nākamā šī ceturtdaļfināla pāra spēle paredzēta 19. maijā, kad Ķīles handbolisti dosies uz Parīzi, lai cīnītos par uzvaru otrajā spēlē. Ceturtdaļfināla pāra uzvarētājkomanda tiek noteikta divu spēļu summā, bet, ja spēlēts neizšķirti, tad tiek ņemts vērā, kura komanda guvusi vairāk vārtu izbraukuma spēlē.